Zamknij

Wpadka Katy Perry. Utknęła na platformie w powietrzu. Musiała skoczyć w tłum ludzi! [WIDEO]

Redakcja
20.10.2017 17:21
Wpadka Katy Perry. Utknęła na platformie w powietrzu. Musiała skoczyć w tłum ludzi! [WIDEO]
fot. Youtube (Sound Bites)

Do niecodziennej sytuacji doszło w trakcie środowego koncertu w amerykańskim Nashville. Jedna z unoszących się nad widzami platform, na której znajdowała się Katy Perry, odmówiła posłuszeństwa i nie wróciła na dół. Piosenkarka utknęła oraz była zmuszona skoczyć w tłum widzów. Zobacz nagranie!

Niespodziewane sytuacje zdarzają się każdemu. Z nagłymi wpadkami muszą liczyć się także koncertujący artyści. Ostatni przykład Katy Perry pokazuje, że nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Artystka zapamięta swój koncert w Nashville na długo.

Jednym z głównych elementów scenografii jej trasy jest unoszącą się platforma w kształcie planety Saturn. Niestety, tuż po środowym występie do utworu „Thinking of You” rekwizyt odmówił posłuszeństwa i zatrzymał się wraz z Perry w powietrzu.

Piosenkarka natychmiast skomentowała całą sytuację w żartobliwy sposób i powiedziała do mikrofonu: - To pierwszy raz, kiedy utknęłam w kosmosie. Co mam zrobić? Czy powinnam opowiedzieć kilka żartów, historii, a może zaśpiewać kolejny utwór? Lepiej podnieście telefony do góry. To moment idealny na YouTube!

Ostatecznie maszyniści sceny musieli opuścić element ręcznie. Wszystko jednak skończyło się szczęśliwie, a gwiazda zeskoczyła z platformy prosto w tłum swoich fanów.

Zobacz także

RadioZET.pl/metro.co.uk/PK