Zamknij

Wpadka w niemieckim „The Voice”. Jurorzy nie rozpoznali brytyjskiej gwiazdy

Redakcja
21.11.2017 10:23
Wpadka w niemieckim „The Voice”. Jurorzy nie rozpoznali brytyjskiej gwiazdy
fot. Youtube (The Voice of Germany - Offiziell)

Rita Ora to jedna z najpopularniejszych brytyjskich artystek, której najnowszy singiel „Anywhere” cieszy się dużą popularnością w Europie. Piosenkarka zrobiła kawał trenerom w niemieckiej wersji „The Voice” i wystąpiła w słynnych „Przesłuchaniach w Ciemno”. Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem.

Brytyjska artystka może pochwalić się naprawdę mocnym głosem, który świetnie prezentuje się na żywo. Ora postanowiła pobawić się z jury niemieckiego „The Voice” i wyciąć dowcip w trakcie etapu „Przesłuchań w Ciemno”, podczas którego trenerzy są odwróceni tyłem do uczestników.

Rita zaśpiewała swój przebój „Your Song” i niemal natychmiast odwróciła wszystkie trenerskie fotele. Jurorzy jednak nie popisali się, a z dowcipu zrobiła się mała wpadka. Po odwróceniu krzeseł nikt nie rozpoznał gwiazdy. Trenerzy zaczęli pytać o jej imię.

- Jestem 26-letnią aspirującą piosenkarką z Londynu – odpowiedziała Ora.

Jeden z jurorów pochwalił artystkę oraz stwierdził, że jej wykonanie było prawie tak dobre jak oryginał. Wtedy Brytyjka postanowiła w końcu podać swoje prawdziwe imię i nazwisko.

Co ciekawe, Rita Ora była trenerem w czwartej edycji brytyjskiego „The Voice”.

Drugi album w drodze

Piosenkarka potwierdziła kilka miesięcy temu, że pracuje nad swoim drugim krążkiem. Promują go utwory „Your Song” i „Anywhere”. Od czasów debiutanckiego krążka „Ora” minęło już ponad pięć lat. Artystka dała się poznać słuchaczom Radia ZET za sprawą utworów „Hot Right Now” z DJ Fresh, „I Will Never Let You Down” czy „Black Widow” z Iggy Azalea.

RadioZET.pl/PK