Zamknij

Pink na jednej scenie z Guns N' Roses. Co za niespodzianka! [WIDEO]

Redakcja
13.10.2017 15:33
Pink na jednej scenie z Guns N' Roses. Co za niespodzianka! [WIDEO]
fot. Youtube (markit aneight)

Nowojorską publiczność, która przyszła podziwiać muzyków Guns N’ Roses, spotkała niemała niespodzianka. W trakcie środowego koncertu na scenie pojawiła się amerykańska wokalistka.

Axl Rose i Pink zaśpiewali wspólnie piosenkę „Patience”, singiel promujący ich drugi studyjny album „G N' R Lies” z 1988 roku. Amerykańska artystka została przyjęta w nowojorskim Madison Square Garden ogromnymi brawami.

Nowa płyta Pink

Dziś, 13 października, Pink wydała swój siódmy już krążek „Beautiful Trauma”, który promuje bardzo emocjonalna kompozycja „What About Us”. Na utwór możecie głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Nowa płyta gwiazdy to pierwszy album 37-latki od ponad pięciu lat – w 2012 roku wydała płytę „The Truth About Love”, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród słuchaczy na całym świecie. To właśnie z tego krążka pochodzą przeboje „Try”, „Just Give Me a Reason” czy „Blow Me (One Last Kiss)”.

Zobacz także

Pink coveruje przebój Sama Smitha

Live Lounge to jeden z najsłynniejszych brytyjskich programów radiowych. Na antenie BBC Radio 1 pojawia się wiele gwiazd muzyki, które prezentują na żywo własne utwory i covery dobrze znanych wszystkim przebojów. Niedawno studio odwiedziła Pink. Amerykańska artystka zaśpiewała wielki hit „Stay With Me” Sama Smitha.

RadioZET.pl/PK