Zamknij

Współzałożyciel Oasis, twórców hitu "Wonderwall" miał zawał. W jakim jest stanie?

02.09.2021 11:33
Perkusista
fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Tony McCarroll pierwszy perkusista oraz współzałożyciel Oasis miał zawał serca. Artysta opublikował oświadczenie, w którym poinformował o swoim stanie.

Tony McCarroll to perkusista i współzałożyciel grupy Oasis. Muzyk zagrał na debiutanckim albumie muzyków "Definitely Maybe" z 1994 roku. Artysta miał zawał serca.

Tony McCarroll z Oasis miał zawał. W jakim jest stanie?

Jak podaje portal Rolling Stone, McCarrol trafił do szpitala po ataku serca w zeszłym tygodniu. Muzyk powoli wraca do siebie, w związku z czym opublikował oświadczenie w swoich mediach społecznościowych, w którym poinformował fanów o stanie zdrowia.

Muzyk podziękował również angielskiej Narodowej Służbie Zdrowia, dzięki której odzyskuje siły.

Chciałem poinformować Was, że w czwartek trafiłem do szpitala po ataku serca, który miałem w środę wieczorem. Jeszcze nie czuję się w pełni dobrze, ale chciałbym oddać ogromny szacunek naszej służbie zdrowia. Mamy więcej niż szczęście, że możemy korzystać z Waszych usług. Dziękuję!

McCarrol założył Oasis z Liamem Gallagherem, Paulem “Boneheadem” Arthursem i Paulem McGuiganem. Perkusista odszedł z grupy rok po wydaniu debiutanckiej płyty i został zastąpiony przez Alana White'a, który grał z Oasis do 2004 roku.

W 2018 roku Liam oznajmił fanom, że reunion Oasis bez jego brata Noela, który dołączył do składu oryginalnego nieco później, jest bardzo możliwy.

Zobacz też: Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA] 

RadioZET.pl/Rolling Stone