Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wszyscy chcą Nicki Minaj!

30.08.2018 11:33

Nicki Minaj ponownie zaskakuje! Pojawia się tam, gdzie by się jej nikt nie spodziewał! Co nowego przyniosły ostatnie dni w życiu amerykańskiej raperki?

Nicki Minaj fot. mat. prasowe

Nicki Minaj pojawiła się gościnnie w alternatywnej wersji najnowszego singla koreańskiej grupy BTS! Głos raperki możemy usłyszeć w zmienionym utworze „Idol”, który znalazł się na kompilacyjnym albumie supergwiazd z Seulu. Płyta ukazała się na rynku 24 sierpnia. Współpraca do momentu publikacji singla miała pozostać w tajemnicy... jednak współpracę ujawniła wpadka aplikacji Shazam. Jak do tego doszło? BTS zamieścili kilka dni przed premierą albumu, pierwotną wersję  piosenki „Idol”. Jedna z internautek użyła aplikacji Shazam, by poznać więcej szczegółów na temat utworu. Ku jej zaskoczeniu, na ekranie smartfona wyświetliła się informacja, że w nagraniu tytułowej piosenki brała udział Nicki Minaj!

Jak wiemy królową rapu nie zrażają niepowodzenia i krytyka ostatnich dni, i dumnie dzierży miano „Królowej Królów”, czego najlepszym dowodem jest najnowsza kampania reklamowa „Beats by Dre”. Wystąpiła w niej również tenisistka Serena Wiliams oraz raper Nas. Artystka po premierze reklamy nie ukrywała swojego podziwu dla mistrzyni tenisa. — Utalentowana, silna, piękna, inteligentna, bezkompromisowa, uprzejma, triumfująca, królowa!!!! — skomentowała w swoim stylu Nicki Minaj.

Polska znalazła się na mapie trasy NickiHndrxx, wspólnego projektu Nicki Minaj i Future. Artyści zmienią Atlas Arenę w Łodzi na jeden dzień, 24 lutego, w królestwo hip-hopu. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM. Radio ZET to patron medialny wydarzenia.

Oceń