Zamknij

Wygraj kolekcjonerskie boxy Depeche Mode w Radiu ZET. Kolekcja singli na winylach!

Redakcja
28.08.2018 15:10
Depeche Mode
fot. EastNews / AP/FOTOLINK

Jesteś wielkim fanem Depeche Mode? Masz idealną okazję, aby zdobyć kolekcję singli tego legendarnego zespołu na płytach winylowych. Już w czwartkowy i piątkowy wieczór nasi słuchacze będą mogli je wygrać. Wystarczy, że zadzwonią do Radia ZET i odpowiedzą na pytanie Huberta Radzikowskiego.

Depeche Mode przygotowali niespodziankę dla swoich fanów. Już 31 sierpnia ukażą się dwa pierwsze zestawy kolekcjonerskich boxów z winylowymi singlami zespołu. Członkowie grupy postanowili wykorzystać potencjał oraz moc 12-calowego winyla i zdecydowali się zaprezentować na nim swoje wielkie hity. Wszystko oczywiście w audiofilskiej jakości ze zremasterowanym z oryginalnych taśm dźwiękiem. Seria z singlami zespołu na winylach będzie kontynuowana.

Na pierwszych dwóch boxach znajdą się single Depeche Mode z ich debiutanckiej płyty „Speak & Spell” i drugiego albumu „A Broken Frame”. W zestawie będą także reprodukcje oryginalnych plakatów oraz karty do pobrania wersji cyfrowej.

boxy Depeche Mode
fot. mat. prasowe
boxy Depeche Mode
fot. mat. prasowe

Wygraj boxy z winylowymi singlami Depeche Mode w Radiu ZET

Chcecie zdobyć te świetne boxy? Słuchajcie uważnie audycji Huberta Radzikowskiego w czwartkowy i piątkowy wieczór. Wystarczy, że zadzwonicie wtedy do Radia ZET pod numer 321 321 321 i odpowiecie poprawnie na pytanie, które zada Wam prowadzący. Powodzenia!

Depeche Mode to jedna z najsłynniejszych brytyjskich grup, która działa nieprzerwanie od lat osiemdziesiątych. W ciągu swojej długiej kariery nagrali czternaście albumów studyjnych i wydali takie znane przeboje jak „Personal Jesus”, „Enjoy The Silence” czy „I Feel You”.

RadioZET.pl/PK