Zamknij

Najdziwniejszy występ w historii gali VMA? Lorde nie zaśpiewała ani słowa! [WIDEO]

Redakcja
28.08.2017 16:17
Najdziwniejszy występ w historii gali VMA? Lorde nie zaśpiewała ani słowa! [WIDEO]
fot. Youtube (MTV)

Lorde była jedną z głównych gwiazd tegorocznej gali MTV Video Music Awards. Jej występ z utworem „Homemade Dynamite” zostanie zapamiętany na długo. Artystka nie zaśpiewała bowiem nawet jednego słowa. Postawiła tylko i wyłącznie na taniec. Dlaczego? Okazuje się, że Nowozelandka zmaga się z bardzo silną grypą.

Pech chciał, że Lorde zaatakowała poważna infekcja tuż przed 34. rozdaniem nagród MTV Video Music Awards. Artystka, która od dłuższego czasu była na oficjalnej liście występujących, zdecydowała się nie odwoływać występu tego wieczoru.

Mimo silnej grypy, młoda piosenkarka pojawiła się na scenie i dała występ do piosenki „Homemade Dynamite” ze swojego nowego albumu „Melodrama”. Jak sama przyznała, jej stan tuż przed galą był naprawdę poważny – musiała przyjąć kroplówkę z lekami.

Lorde, znana z przedziwnych ruchów w trakcie swoich koncertów, zrezygnowała podczas VMA 2017 ze śpiewania i postawiła jedynie na taneczny występ. W towarzystwie kilku tancerzy zaprezentowała nietypową, najprawdopodobniej improwizowaną choreografię.

VMA 2017: zwycięzcy i występy

W trakcie gali nie zabrakło zaskoczeń. Największym zwycięzcą okazał się raper Kendrick Lamar, a największą przegraną – Katy Perry. Na scenie pojawiło też wiele gwiazd. Tutaj możecie zobaczyć pełną listę zwycięzców i wszystkie występy.

Galeria zdjęć z czerwonego dywanu:

RadioZET.pl/pitchfork.com/PK