Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Występ zwyciężczyni The Voice of Poland jednym z najlepszych na świecie! [WIDEO]

19.12.2017 16:20

Marta Gałuszewska po raz kolejny doceniona za granicą. Castingowy występ zwyciężczyni ósmej edycji The Voice of Poland znalazł się w światowym zestawieniu najlepszych „Przesłuchań w Ciemno” w 2017 roku. 

Występ zwyciężczyni The Voice of Poland jednym z najlepszych na świecie! [WIDEO] fot. Youtube (The Voice Global)
Zagłosuj

Czy castingowy występ Marty jest jednym z najlepszych w historii The Voice of Poland?

W pierwszym etapie programu Marta Gałuszewska zaśpiewała słynny hit Eda Sheerana zatytułowany „I See Fire”. Wykonanie zachwyciło wszystkich jurorów i setki tysięcy widzów przed telewizorami. W serwisie YouTube nagranie występu obejrzano już ponad 2,4 miliona razy.

Zwyciężczynię ostatniej edycji The Voice of Poland doceniło po raz kolejny The Voice Global, które rokrocznie publikuje zestawienia z najlepszymi castingowymi występami ze wszystkich krajów, gdzie kręcony jest program. W listopadzie wykonanie Marty uznano za jedno z najlepszych w Europie.

Teraz prezentacja Polki z utworem „I See Fire” została nazwana jednym z najlepszych „Przesłuchań w Ciemno" w 2017 roku. W całym zestawieniu znalazło się łącznie 27 występów z całego świata (m.in. Stany Zjednoczone, Indie, Australia i RPA).

W zeszłym roku eksperci podobnie docenili Anię Karwan i jej słynne wykonanie „Purple Rain” Prince’a.

Tak kiedyś wyglądała Marta Gałuszewska [ZDJĘCIA]

Widzowie programu nie zapomną na pewno jej świetnych występów i nietypowego koloru włosów, którym zrobiła niemałą furorę. Nie zawsze jednak to róż królował na jej głowie. Tutaj możesz zobaczyć jej zdjęcia z przeszłości.

RadioZET.pl/PK

Oceń