Zamknij

Wzruszający zapis w testamencie Chestera Benningtona

Redakcja
24.10.2017 12:03
Wzruszający zapis w testamencie Chestera Benningtona
fot. ons.pl / Photoshot

Od śmierci lidera Linkin Park minęło już ponad trzy miesiące. Artysta zostawił po sobie testament, w którym znalazł się fragment odnośnie jego dzieci. Do zapisu miał dotrzeć amerykański serwis TMZ.

Chester Bennington zawarł w swoim testamencie prośbę dotyczącą jego szóstki dzieci. Artysta pragnął, żeby jego potomstwo utrzymywało bliskie relacje.

- Chcę, aby matki moich dzieci lub ich opiekunowie, pozwalali dzieciom odwiedzać się nawzajem, aby zgadzali się na ich regularne kontakty z moją dużą rodziną i rodziną mojej małżonki. Chcę, aby moje dzieci wiedziały, że mają dużą i kochającą rodzinę – napisał lider Linkin Park.

Bennington miał zabezpieczyć też przyszłość finansową swoich dzieci.

Zobacz także

Koncert Linkin Park & Friends

Już 27 października odbędzie się koncert w hołdzie Chesterowi. Wydarzenie upamiętniające lidera amerykańskiej formacji odbędzie się w amfiteatrze Hollywood Bowl w kalifornijskim Los Angeles. Będzie to pierwszy występ Linkin Park od śmierci Chestera, który popełnił samobójstwo 20 lipca. Oprócz członków grupy, na scenie pojawią się także m.in. muzycy Blink-182, Korn, Avenged Sevenfold, Bring Me The Horizon i System Of A Down.

Koncert będzie transmitowany na oficjalnym kanale zespołu w serwisie YouTube. Transmisja rozpocznie się o godz. 19:45 czasu lokalnego (4:45 w Polsce).

Zobacz także

RadioZET.pl/tmz.com/PK