Zamknij

X Factor: Misha B ujawnia skandal w programie. Jurorzy znęcali się nad uczestniczką?

17.06.2020 12:15
X Factor Misha B ujawnia skandal w brytyjskiej edycji jurorzy znęcali się nad uczestniczką
fot. Youtube

Misha B, wokalistka i uczestniczka brytyjskiego „X Factor”, ujawniła szokujące szczegóły udziału w programie. Jak twierdzi 28-letnia artystka, jurorzy Louis Walsh i Tulisa Contosavlos znęcali się psychicznie nad nią oraz zachowywali się rasistowsko. Tulisa zdecydowała się skomentować oskarżenia Mishy B.

X Factor: Misha B ujawnia skandal. Jurorzy mieli znęcać nad uczestniczką

Misha B ujawniła skandal w brytyjskim X Factor. Półfinalistka ósmej edycji zdecydowała się przerwać milczenie i opisać zdarzenia, które miały miejsce w 2011 roku. Wokalistka twierdzi, że w trakcie programu doświadczyła przemocy psychicznej ze strony dwójki jurorów: Louisa Walsha i Tulisy Contosavlos. Jej zdaniem gwiazdy talent show pozwalalały sobie m.in. na rasistowskie zachowanie.

To najbardziej bolesne doświadczenie mojego życia (…) Znaleźli okazję, aby zniszczyć czarnoskórą dziewczynę pochodzącą z rozbitej rodziny. Współpracowali, aby zabić moją postać w programie i sabotować moją karierę rozpowiadając kłamstwa — wyznała Misha B na Instagramie.

Uczestniczka „X Factor” opublikowała nagrania z programu, na których Tulisa Contosavlos nazywa ją wredną i zadziorną osobą, a Walsh twierdzi, że jest zbyt pewna siebie. Misha B wyznała, iż zachowanie jurorów doprowadziło ją do myśli samobójczych i zespołu stresu pourazowego. Po programie Brytyjka chodziła przez wiele miesięcy na terapię.

Swój komentarz w tej sprawie opublikowała Tulisa Contosavlos. Jurorka zaprzeczyła, jakoby jej zachowanie było rasistowskie w stosunku do uczestniczki. Przeprosiła ją jednak za komentarze w trakcie programu.

Gdybym była wtedy osobą, którą jestem obecnie, czyli mądrzejszą emocjonalnie i bardziej doświadczoną, zachowałabym się inaczej. Nie myślałam o konsekwencjach emocjonalnych. Bardzo za to przepraszam i głęboko tego żałuję — powiedziała Tulisa.

Producenci „X Factor” zapowiedzieli, że przeprowadzą śledztwo w tej sprawie.

RadioZET.pl/capitalfm.com