Uczestniczka „X Factor” zszkowała jurorów występem do hitu Eda Sheerana [WIDEO]

11.10.2017 14:30

Programy typu talent show są pełne dziwnych występów. Uczestnicy prześcigają się w pomysłach na stworzenie oryginalnego show. Jurorzy brytyjskiego „X Factor” na pewno na długo zapamiętają Elisangelę, która zaprezentowała niecodzienny występ do przeboju „Shape of You”.

Uczestniczka „X Factor” zszkowała jurorów występem do hitu Eda Sheerana [WIDEO] fot. Youtube (The X Factor UK)

Wielki hit Eda Sheerana cieszy się ogromną popularnością i jest chętnie wykonywany przez uczestników talent show na całym świecie. Występ do „Shape of You” postanowiła także zaprezentować w brytyjskim „X Factor” urodzona w Brazylii – Elisangela.

Uczestniczka, pracująca na co dzień jako trener personalny, postawiła na niekonwencjonalną prezentację wokalno-taneczną. W pewnym momencie kobieta zdjęła długi płaszcz i zaczęła tańczyć oraz śpiewać. Występ nie mógł nie zostać zauważony przez internautów. Nagranie obejrzano już kilka milionów razy w serwisie YouTube.

Show zszokowało jurorów, a w szczególności Simona Cowella, znanego producenta muzycznego i poszukiwacza talentów. Mimo negatywnej oceny Nicole Scherzinger, Brazylijce udało się przejść do kolejnego etapu. Czy słusznie?

RadioZET.pl/PK

Oceń