Zamknij

Xavier Wiśniewski nagrał singiel. 19-latek idzie w ślady rodziców [WIDEO]

15.06.2021 11:41
Marta, Michał i Xavier Wiśniewscy
fot. MICHAL KOLYGA/REPORTER/East News

Xavier Wiśniewski, syn Michała Wiśniewskiego oraz Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej idzie w ślady rodziców. Chłopak nagrał singiel i opowiedział o swoich planach na przyszłość.

Xavier Wiśniewski odziedziczył talenty po rodzicach. Chłopak od lat jest tancerzem podobnie jak jego mama - Marta "Mandaryna" Wiśniewska. Teraz młody Wiśniewski nagrał singiel.

Xavier Wiśniewski nagrał singiel "Prąd"

19-letni Xavier od urodzenia ma do czynienia ze światem show-biznesu. Rok temu chłopak opowiadał w wywiadach o byciu menadżerem swojego ojca. Tłumaczył, że decyzję podjęli wspólnie, żeby spędzać ze sobą więcej czasu. Jednak jak widać, młody Wiśniewski chce na poważnie zacząć własną karierę muzyczną.

Xavier pojawił się w jednym z ostatnich wydań programu "Dzień Dobry TVN". Chłopak opowiedział w nim o tym, jak spędził trudny czas pandemii oraz jakie ma plany na przyszłość.

Xavier Wiśniewski skończył szkołę. Jakie ma plany na przyszłość?

Okazało się, że podczas lockdownu 19-latek odkrył w sobie pociąg do śpiewania. Wszystko zaczęło się od popularnego wyzwania "Hot16Challenge".

Zaczęliśmy z mamą od "Hot16Challenge" i gdyby nie COVID, w ogóle bym w to pewnie nie wszedł. Teraz jest "Prąd", niedługo będę wypuszczał kolejny numer. Nigdy nie myślałem, żeby być artystą. Rodzice nie wywierali na nas presji, pozwalali robić to, co chcemy. W zeszłym roku poczułem, że to jest to, czego chciałbym spróbować i myślę, że wychodzi bardzo dobrze.

Xavier Wiśniewski wydał singiel "Prąd", który znacznie różni się od muzycznej ścieżki obojga jego rodziców. Artysta odnalazł się w hip-hopie.

19-latek przyznał w rozmowie w "Dzień Dobry TVN", że muzyka to niejedyna dziedzina artystyczna, którą się zajmuje. Opowiedział, że pisał bloga, a nawet rozpoczął własną powieść, którą być może kiedyś jeszcze skończy. Chłopak podkreślił, że rodzice wspierają go w jego decyzjach, pomagają, kiedy prosi o wskazówki, jednak nie wywierają na nim presji. Zapewnił również, że mimo wielu pomysłów na działalność artystyczną, chce ukończyć studia. Xavier złoży dokumenty na AWF oraz kierunek humanistyczny.