Zamknij

Raper YFN Lucci poszukiwany za zabójstwo. Miał brać udział w morderstwie 28-latka

13.01.2021 10:35
YFN Lucci
fot. Youtube

YFN Lucci jest poszukiwany przez amerykańską policję. Jak informują zagraniczne media, raper ma być zamieszany w zabójstwo mężczyzny, do którego doszło w grudniu zeszłego roku w Atlancie. Służby proszą o pomoc w poszukiwaniach podejrzanego.

Raper YFN Lucci jest poszukiwany za zabójstwo. Amerykańska policja poinformowała również, że gwiazdor jest zamieszany również m.in. w działalność gangów ulicznych.

Raper YFN Lucci poszukiwany za zabójstwo. Miał brać udział w morderstwie 28-latka

YFN Lucci jest poszukiwany przez policję. Magazyn People informuje, że popularny amerykański raper jest ścigany za zabójstwo 28-letniego Jamesa Adamsa. Podejrzany miał brać udział w strzelaninie.

Do morderstwa doszło na początku grudnia w Atlancie w stanie Georgia. Policjanci znaleźli ofiarę na środku ulicy. Mężczyznę przetransportowano do szpitala, gdzie niedługo później zmarł. W zdarzeniu ucierpiała także druga osoba – 32-latka został postrzelony w brzuch, ale przeżył.

Raper Swae Lee omal nie zginął w wypadku. Pokazał roztrzaskany samochód [FOTO]

Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu rapera. Służby oferują nagrodę w wysokości 5 tysięcy dolarów za informacje, które pomogą w aresztowaniu podejrzanego. Wcześniej funkcjonariuszom z Florydy udało się zatrzymać dwóch innych podejrzanych w wieku 23 i 17 lat.

Raper YFN Lucci jest poszukiwany nie tylko pod zarzutem morderstwa, ale także napadu z bronią w ręku i uczestnictwa w działaniach gangów ulicznych.

Joseph Capriati w szpitalu. Popularny DJ dźgnięty nożem przez własnego ojca

Kim jest raper YFN Lucci?

Raper YFN Lucci rozpoczął swoją muzyczną karierę w 2014 roku. Na swoim koncie ma jeden album studyjny, który w 2018 roku dotarł do 14. miejsca amerykańskiej listy Billboard 200. Gwiazdor wydał także kilka minialbumów.

Współpracował m.in. z Meek Millem, 2 Chainz, Rickiem Rossem czy Fabolous.

RadioZET.pl/people.com