Zamknij

Wielki powrót Years & Years! Nowy singiel już dziś w „Wieczorze z Radiem ZET”

Redakcja
08.03.2018 16:42
Years & Years
fot. Youtube (YearsAndYearsVEVO)

Years & Years, jeden z najpopularniejszych dziś brytyjskich zespołów, powraca z długo wyczekiwanym singlem. Piosenka zatytułowana „Sanctify” to zapowiedź kolejnej płyty grupy. Już dziś po godz. 19:00 Marcin Wojciechowski zaprezentuje utwór w „Wieczorze z Radiem ZET”.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

Years & Years – Sanctify

„Sanctify” to pierwsza zapowiedź drugiej płyty Years & Years. Jak mówią sami muzycy zespołu, nowa piosenka to odważny krok stylistyczny i prezentacja ich nowej wizji.

- Proszę, by nasi fani dali się ponieść wyobraźni. Moi idole popowi zawsze imponowali mi fantazją. Postanowiłem, że sam spróbuję zostać taką gwiazdą i stworzyć coś, co będzie ambitne, dziwaczne i bardzo seksowne – mówi Olly Alexander, lider Years & Years i dodaje: - Chcę zabrać ludzi w dziką i cudowną podróż przez moje marzenia, do świata, który jest zupełnie różny od naszej codzienności. Myślałem o tej krainie od dawna. To z niej czerpałem mnóstwo inspiracji do opowiadania historii o tożsamości, seksualności, sławie i byciu muzykiem.

Years & Years zadebiutowali w świecie muzyki albumem „Communion” z 2015 roku, który osiągnął sukces komercyjny na całym świecie, również w Polsce – pokrył się w naszym kraju prestiżową platyną.

Do ich największych hitów należą utwory „King”, „Shine”, „Desire” i „Take Shelter”.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK