Zamknij

„Yesterday”: zwiastun filmu o świecie bez The Beatles. Pojawia się w nim Ed Sheeran [WIDEO]

Redakcja
14.02.2019 13:52
Yesterday: zwiastun filmu o The Beatles z Edem Sheeranem
fot. Youtube (Universal Pictures UK)

„Yesterday” to tytuł nowego filmu autora „Love Actually” opowiadającego o świecie bez The Beatles. O istnieniu legendarnego zespołu będzie pamiętał tylko główny bohater. W internecie opublikowano oficjalny zwiastun „Yesterday”, w którym można zobaczyć Eda Sheerana. Brytyjski artysta gościnnie pojawi się na dużym ekranie.

Yesterday: zwiastun filmu o The Beatles z Edem Sheeranem

Film „Yesterday” będzie opowiadał historię młodego muzyka, który budzi się pewnego dnia i jest jedyną osobą na świecie pamiętającą o The Beatles, czyli legendarnym zespole z Liverpoolu. Artysta spotyka na swojej drodze Eda Sheerana i rusza z nim w trasę koncertową. W internecie można obejrzeć już oficjalny zwiastun „Yesterday”.

Na ekranie nie zabraknie więc słynnych przebojów The Beatles i samego Eda Sheerana, który na potrzeby filmu „Yesterday” stworzył też oryginalną muzykę.

W rolach głównych wystąpią m.in. Himesh Patel, Lily James i Kate McKinnon, a za reżyserię odpowiada laureat Oscara — Danny Boyle („Slumdog. Milioner z ulicy”). Scenariusz stworzył Richard Curtis, znany m.in. z filmów „To właśnie miłość”, „Dziennik Bridget Jones”, „Cztery wesela i pogrzeb” czy „Czas na miłość”. 

Zobacz także

Film „Yesterday” opowiadający o świecie bez Beatlesów wejdzie na ekrany brytyjskich kin 28 czerwca 2019 roku. Data polskiej premiery pozostaje na ten moment nieznana.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK