Zamknij

ZAZ w teledysku do nowego singla „Qué vendrá”. Nagrała go na Kubie! [WIDEO]

Redakcja
18.10.2018 11:09
Zaz
fot. Youtube (Zaz Official)

Uwielbiana przez Polaków ZAZ zaprezentowała niedawno swój nowy singiel „Qué vendrá”, który jest pierwszą zapowiedzią jej kolejnej płyty. Teraz przyszła pora na oficjalny teledysk. Wideo zostało nakręcone na Kubie.

ZAZ — „Qué vendrá”. Nowy teledysk nagrany na Kubie

ZAZ zaprezentowała oficjalny teledysk do swojej nowej, niezwykle pozytywnej piosenki „Qué vendrá”. Singiel zapowiada płytę zatytułowaną „Effet Miroir”, która ukaże się już 16 listopada 2018 roku. Album będzie połączeniem chanson, południowoamerykańskich gitar, popu, salsy i rocka, a jego głównym przesłaniem jej nadzieja.

Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na „Qué vendrá”!

Z mojej perspektywy to utwór o tym, jak idziemy przez życie. Tytuł jest odbiciem ostatnich ośmiu lat, które spędziłam na koncertach w różnych częściach świata i przypomina mi o wszystkich spotkaniach i sytuacjach, które mi się w tym czasie przydarzyły. „Qué vendrá” można przetłumaczyć z hiszpańskiego na „co będzie, to będzie”. Tekst mówi o tym, aby brać życie, jakie jest i niczego nie żałować — mówi o nowym singlu ZAZ.

Wideoklip został zrealizowany na Kubie przez paryski team Hobo & Mojo.

ZAZ wydała dotąd trzy studyjne albumy — każdy z nich odniósł ogromny sukces w Polsce. Francuzka należy do niewielu artystek, których wszystkie płyty pokryły się w naszym kraju platyną. Do jej największych przebojów należą „Si jamais j'oublie”, „Je veux” czy „On ira”. Sprzedała ponad 4 miliony płyt i wystąpiła na pięciu kontynentach.

Francuska gwiazda wielokrotnie koncertowała w Polsce i za kilka miesięcy powróci do nas ponownie, aby promować zapowiedzianą na jesień czwartą płytę. Piosenkarka wystąpi 22 lutego na warszawskim Torwarze i 23 lutego w Tauron Arenie Kraków.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK