Zamknij

„ZET Koncert. Gramy koncertowo w Radiu ZET” od 23.11. Poczuj Siłę Muzyki razem z nami!

Redakcja
23.11.2020 16:59
koncert
fot. shutterstock.co

Pandemia koronawirusa uniemożliwiła nam obecnie zabawę na koncertach. Wszyscy tęsknimy za tymi niesamowitymi spotkaniami z ulubionymi artystami. Specjalnie dla słuchaczy od 23 listopada na naszej antenie będą pojawiać się wyjątkowe koncertowe wersje znanych przebojów. Razem z „ZET koncert. Gramy koncertowo w Radiu ZET” poczujecie prawdziwą siłę muzyki!

Wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez koncertów. Podobnie zresztą jak artyści, którzy również tęsknią za muzycznymi spotkaniami z publicznością.

W związku z pandemią koronawirusa nie możemy się obecnie spotkać na koncertach. Z tej okazji Radio ZET przygotowało coś wyjątkowego dla wszystkich słuchaczy. Od 23 listopada usłyszycie na naszej antenie koncertowe wersje znanych przebojów!

ZET Koncert. Gramy koncertowo w Radiu ZET od 23 listopada

„ZET Koncert. Gramy koncertowo w Radiu ZET” to wyjątkowa akcja, dzięki której poczujecie prawdziwą siłę muzyki, jaką są koncerty.

W tym trudnym czasie bez występów na żywo specjalnie dla naszych słuchaczy będziemy prezentować wyjątkowe koncertowe wykonania znanych piosenek. To jednak nie koniec atrakcji. W każdą sobotę po godz. 20:00 usłyszycie na naszej antenie „ZET Koncert”, czyli godzinny program tylko z koncertowymi wersjami przebojów.

Włącz Radio ZET i poczuj koncertową Siłę Muzyki!