Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

ZOUZY gościem czwartkowego „Dzień Dobry Bardzo”. Premiera piosenki „Dzięki za wszystko”

16.01.2019 15:36

Już w czwartek po godz. 9:00 ZOUZY pojawią się w programie „Dzień Dobry Bardzo”, gdzie zaprezentują słuchaczom Radia ZET swoją najnowszą piosenkę zatytułowaną „Dzięki za wszystko”.

Zouzy fot. mat. prasowe

Zespół ZOUZY będzie gościem czwartkowego „Dzień Dobry Bardzo”. Już po godz. 9:00 słuchacze Radia ZET usłyszą ich zupełnie nową piosenkę „Dzięki za wszystko”, która będzie promować jeden z nowych polskich seriali.

ZOUZY dały się bliżej poznać słuchaczom Radia ZET przede wszystkim za sprawą hitowego singla „Skrzydła”, za którego produkcję odpowiadał Bartosz TABB Zielony.

Grupa ZOUZY to wyjątkowa formacja kobieca. Cztery fantastyczne instrumentalistki oraz charyzmatyczna wokalistka Sabina Nycek, która swoim wykonaniem utworu „Roar” podbiła serca widzów VI edycji „The Voice of Poland”. Swoim kobiecym wdziękiem i delikatnym podejściem do muzyki dziewczyny wnoszą na Polską scenę muzyczną ciepło i uśmiech dla każdego słuchacza. Inspiracją dla zespołu były stylowe lata 70. oraz folkowe brzmienia gitar, które w połączeniu z popowym charakterem tworzą coś wyjątkowego. ZOUZY to wrażliwość, radość i siła kobiet.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi