Zamknij

ZOUZY poprowadzą „Listę Przebojów Radia ZET” z Marcinem Wojciechowskim!

Redakcja
25.05.2018 16:20
ZOUZY poprowadzą „Listę Przebojów Radia ZET” z Marcinem Wojciechowskim!
fot. Kajus. W

Obecność znanych artystów podczas piątkowej „Listy Przebojów Radia ZET” to już niemal tradycja. Marcin Wojciechowski poprowadzi najbliższe notowanie — 25 maja — wspólnie z zespołem ZOUZY. Start o godz. 18:00. 

ZOUZY poprowadzą razem z Marcinem Wojciechowskim najbliższe wydanie „Listy Przebojów Radia ZET”. Słuchacze Radia ZET będą mieli okazję usłyszeć artystów w roli współprowadzących już 18 maja od godz. 18:00.

ZOUZY - to wyjątkowa formacja kobieca. Cztery fantastyczne instrumentalistki oraz charyzmatyczna wokalistka Sabina Nycek, która swoim wykonaniem utworu „Roar” podbiła serca widzów VI edycji The Voice of Poland.

Swoim kobiecym wdziękiem i delikatnym podejściem do muzyki dziewczyny wnoszą na Polska scenę muzyczną ciepło i uśmiech dla każdego słuchacza. Inspiracją dla zespołu były stylowe lata 70 oraz folkowe brzmienia gitar, które w połączeniu z popowym charakterem tworzą coś wyjątkowego. ZOUZY to wrażliwość, radość i siła kobiet.

Pierwszy singiel zwiastujący płytę pojawi się w rozgłośniach radiowych już w maju.
Za produkcje muzyczna singla „Skrzydła” odpowiada jeden z najlepszych polskich producentów muzycznych TABB. Tekst napisała Patrycja Kosiarkiewicz.

„Skrzydła” to piosenka dosłowna. Jak często ktoś podcina Ci skrzydła? Jak często na to pozwalasz? Gdy wyobrazimy sobie podcięte skrzydła tysięcy (milionów) ludzi leżące gdzieś na ziemi i ich dawnych właścicieli, którzy już nie potrafią latać, a jedynie ze smutkiem patrzą na swe wygasłe marzenia, wtedy chcemy krzyknąć: hej, nie poddawaj się, wciąż możesz coś zmienić. Czemu żyjesz tak, jak ci mówią? Czemu się na to zgadzasz?! Trzeba wykrzesać z siebie energię, bunt, powiedzieć (a właściwie wrzasnąć) dość i co najważniejsze, nie ograniczyć się do tego, ale działać. (Bo inaczej cała para pójdzie w gwizdek.) Zmianę zawsze zaczyna się od siebie, potrzebuje ona cierpliwości, a nigdy nie dzieje się z dnia na dzień i zobaczyć ją możemy dopiero z perspektywy czasu. Jednak gdy raz pozwolimy, by nas porwała jak fala, wtedy już zawsze będzie naszą inspiracją i gwarancją rozwoju.