Zamknij

Za nami pierwszy dzień Orange Warsaw Festival 2017. Czas na drugą odsłonę!

Redakcja
03.06.2017 08:55
Za nami pierwszy dzień Orange Warsaw Festival 2017. Czas na drugą odsłonę!
fot. PAP

Dwie sceny, kilkanaście zespołów z najwyższej półki i kilkadziesiąt tysięcy osób. Dziś na torze wyścigów konnych na warszawskim Służewcu drugi dzień Orange Warsaw Festival! 

Pierwszy dzień OWF 2017 rozpoczął się się około godziny 16.00 koncertem polskiej formacji Suumoo na Warsaw Stage. Potem na Orange Stage pojawiła się grupa Kodaline. I tak co 1-1,5 godziny zgromadzona publiczność mogła śledzić koncerty na obydwu scenach.

W piątek wystąpiło dziewięciu artystów. Na Orange Stage wydarzenie zwieńczyło Kings Of Leon i Martin Garixx. Wcześniej, około 19.00, zobaczyliśmy brytyjskie trio elektroniczne - Years & Years. Na "polskiej" scenie ostatnim wykonawcą był Kamp!, a przed nim Maria Peszek, Łona i Webber, Little Simz i wspomniana już grupa Suumoo. Był to zdecydowanie rockowo-elektroniczny dzień!

Orange Warsaw Festival: dzień drugi!

Drugi dzień Orange Warsaw Festivalu upłynie w podobnych klimatach muzycznych. Jako główne gwiazdy Orange Stage pojawią się Imagine Dragons, grupa znana m.in. z utworu "Radioactive", oraz Francuzi z Justice, którzy swoją muzyką porwą tłumy. Polską "reprezentację" tego dnia na OWF 2017 tworzą: Rosalie., LOR, Miuosch, Daria Zawiałow i Natalia Nykiel.

Radio ZET na OWF 2017

Na festiwalowiczów, poza koncertami, czekać będzie wiele atrakcji - strefa relaksu, animacje w strefie dzieci czy stoiska gastronomiczne.

Ze swoją specjalną strefą pojawi się też Radio ZET! Będąc na OWF 2017 nie zapomnijcie nas odwiedzić. Przygotowaliśmy dla Was festiwalowe metamorfozy (make-up, plecenie wianków, porady wizażystów, festiwalowe tatuaże i wiele innych), masę konkursów ze smart gadgetami, przestrzeń do relaksu dla zmęczonych szaleństwem oraz dobrą muzykę. Na miejscu spotkacie Marcina Wojciechowskiego z ZET na Punkcie Muzyki.

Dla tych, którzy na Służewcu nie mogą pojawić się osobiście, przygotowaliśmy program na żywo. Więcej informacji o naszej strefie znajdziecie na facebookowym wydarzeniu. Zapraszamy!
Radio ZET na Orange Warsaw Festival 2017

RadioZET.pl/DG