Zamknij

Żabson wycofał się z social mediów: "Trzymajcie kciuki za powodzenie leczenia"

21.10.2021 17:19
Żabson
fot. Karol Makurat/REPORTER

Żabson ze względu na swoje kłopoty ze zdrowiem postanowił wycofać się z social mediów. Poprosił fanów o wsparcie i trzymanie kciuków za powodzenie w leczeniu.

Żabson, a właściwie Mateusz Zawistowski to znany polski raper oraz autor tekstów. Pierwsza płyta artysty zadebiutowała na 3. miejscu listy OLiS. Współpracował z gwiazdami takimi jak Pezet, Sokół czy Quebonafide.

Żabson ma problemy ze zdrowiem. W jakim stanie jest raper?

Ostatnia płyta Żabsona ukazała się w 2019 roku. Album "Internaziomal" sprzedał się w przeszło 30 tysiącach kopii i pokrył platyną. Mimo rosnących sukcesów raper niedawno wycofał się z social mediów.

Media społecznościowe to doskonały sposób na promocję oraz bezpośredni kontakt z fanami. Dlatego słuchacze Żabsona byli słusznie zaniepokojeni faktem, że ich ulubieniec zaniedbuje ten kanał komunikacji. Okazało się, że miał swoje powody.

Żabson przeszedł terapię dożylną silnymi lekami

Raper opublikował na Instagramie stories, na którym widzimy go podpiętego pod kroplówkę. Artysta wyjaśnił fanom, że nie jest w najlepszej kondycji zdrowotnej. Żabson zdradził, że przez ostatnie 2 tygodnie przechodził przez ciężką terapię dożylną silnymi lekami.

Artysta dodał, że nie miał pozytywnych wieści dla fanów i wolał zachować swoje problemy dla siebie, dopóki nie poczuje się lepiej. Stories opublikował ostatniego dnia terapii. Jednocześnie raper poprosił swoich słuchaczy o wsparcie i trzymanie kciuki za powodzenie jego leczenia i zapowiedział muzyczną niespodziankę.

Żabson nie podał dokładnej przyczyny wizyty w szpitalu, nie zdradził też, na co choruje.