Zamknij

Żabson zorganizował nielegalny koncert? Sprawą zajmie się prokuratura

10.08.2020 14:37
Żabson
fot. Instagram.com/ Żabson

Żabson zostanie ukarany za zorganizowanie nielegalnego koncertu-niespodzianki, który odbył się w Gdańsku? Jak donosi Maciej Bąk, trójmiejski reporter Radia Zet policja przekaże prokuraturze materiał w sprawie koncertu-niespodzianki 26-letniego rapera.

Żabson zostanie ukarany za zorganizowanie nielegalnego koncertu-niespodzianki?

Żabson to raper, którego nie trzeba przedstawiać. Muzyk może mieć jednak kłopoty po tym, gdy zorganizował koncert-niespodziankę w Gdańsku Brzeźnie. Jak donosi Radio Zet, na imprezie mogło bawić się nawet 1000 osób. Organizator tego wydarzenia może znaleźć się w tarapatach. Jak donosi Maciej Bąk, trójmiejski reporter Radia Zet, policja wyśle wniosek do prokuratury, gdyż podejrzewa, że doszło do przestępstwa zorganizowania imprezy masowej bez pozwolenia. O braku obostrzeń powiadomiła również sanepid.

 Warto dodać, że w obecnej sytuacji pandemii koronawirusa można organizować koncerty, na których może bawić się maksymalnie 150 osób. Ważny jest również reżim sanitarny: noszenie maseczek i odpowiedni dystans.

Żabson: Kim jest Mateusz Zawistowski?

Żabson to Mateusz Zawistowski, raper i Członek grupy Chillwagon.

14 lipca 2015 wydał debiutancki minialbum zatytułowany "NieKumam". 20 czerwca 2016 zaprezentował drugą EP-kę pt. "Passion Fruits".

Współpracował z wykonawcami, takimi jak m.in. Borixon, Quebonafide, Białas, Kaz Bałagane, Solar czy Sitek. W 2018 roku uczestniczył wraz z Pezetem, Sitkiem i Sokołem w Projekcie Tymczasem organizowanym przez EB[4].W 2019 roku wydał kolejny album pt. Internaziomal.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl