Zamknij

Zak Abel – Love Song. Premiera w środowym „Wieczorze z Radiem ZET”

Redakcja
18.04.2018 16:49
Zak Abel
fot. mat. prasowe

Już dziś po godz. 18:00 słuchacze Radia ZET usłyszą najnowszą kompozycję zdolnego 23-letniego Zaka Abla, londyńskiego artysty zakochanego w popie, R&B, soulu i elektronice. W przyszłym tygodniu w „Wieczorze z Radiem ZET” pojawi się ekskluzywny wywiad, jakiego Zak udzielił Radiu ZET przed koncertem w Londynie.

Piosenka „Love Song” to nowy singiel Brytyjczyka, który jesienią 2017 roku wydał swoją debiutancką płytę zatytułowaną „Only When We're Naked”. Zak Abel miał okazję już współpracować m.in. z Avicii czy Gorgon City.

 – Moja debiutancka płyta poświęcona jest różnym rodzajom nagości. Gdy jesteś nagi, niczego nie możesz ukryć. Jesteś wtedy najbardziej narażony na zranienie. Czasem bycie nagim oznacza, że powiesz komuś, że go kochasz albo że masz nierówno pod sufitem. Jestem świadomy swoich wad i słabych punktów. Każdy z nas je ma – mówi Zak Abel o zawartości tekstów na albumie „Only When We're Naked”.

Zanim doszło do napisania piosenek na debiut, Zak wydał dwie EP-ki „Joker Presents…” oraz „One Hand On The Future” – obydwie pochodzą z 2015 roku. Później wpadł na pomysł opowiedzenia prosto z serca o ludzkich słabościach i emocjach. Tak powstał jego debiutancki album „Only When We're Naked”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK