Zamknij

Mija rok od zamachu w Manchesterze. Wzruszający wpis Ariany Grande!

Redakcja
22.05.2018 11:10
Ariana Grande
fot. Splash News/EAST NEWS

22 maja mija rok od zamachu terrorystycznego w Manchesterze, do którego doszło tuż koncercie Ariany Grande. Wybuch zabił 23 osoby, w tym zamachowca. W dniu pierwszej rocznicy Ariana Grande opublikowała wzruszający wpis na Twitterze.

Zamach w Manchesterze: pierwsza rocznica

W dniu pierwszej rocznicy zamachu w Manchesterze Ariana Grande zdecydowała się napisać krótką wiadomość, którą opublikowała na swoim Twitterze.

Myślę o Was dziś oraz każdego dnia. Kocham Was całą sobą i w tym trudnym dniu przesyłam Wam wszystkim światło i ciepło — czytamy we wpisie Ariany Grande.

Zobacz także

W wiadomości na Twitterze piosenkarka umieściła także emotikonę pszczoły. Od wielu lat zwierzę to jest jednym z najważniejszych symboli Manchesteru. To nie pierwszy raz od zamachu, kiedy Ariana Grande publicznie przywołuje symbol tego owada — pszczoła pojawiła się także pod koniec teledysku do utworu „No Tears Left To Cry”, najnowszego singla artystki.

Przypomnijmy, że do tragicznego zamachu w Manchesterze doszło 22 maja 2017 roku po godz. 22:30. Zamachowiec Salman Abedi zdetonował bombę w holu Manchester Areny tuż po koncercie Ariany Grande. Wybuch zabił 23 osoby, w tym sprawcę.

Zobacz także

RadioZET.pl/PK