Zaskakująca wypowiedź Eda Sheerana. Myśli o zakończeniu kariery

23.01.2018 11:40

Brytyjski gwiazdor pochwalił się ostatnio, iż zaręczył się ze swoją długoletnią partnerką. W jednym z najnowszych wywiadów oznajmił też, że myśli poważnie o zakończeniu kariery. Dlaczego? Sheeran marzy o zostaniu ojcem i chciałby skupić się na budowaniu rodziny.

Zaskakująca wypowiedź Eda Sheerana. Myśli o zakończeniu kariery fot. ons.pl

Niedawna wypowiedź Eda Sheerana dla brytyjskiego „Daily Star” nie przypadnie do gustu jego największym fanom. Artysta, który może zaliczyć zeszły rok do naprawdę udanych, zmienia powoli swoje życiowe priorytety.

Brytyjczyk właśnie zaręczył się i coraz częściej myśli o założeniu rodziny. Okazuje się, iż kwestia posiadania dzieci jest dla niego tak bardzo istotna, że muzyk jest gotowy zakończyć karierę pełną sukcesów.

— Moja ambicja spadnie do zera, jak tylko będę miał dzieci. Nie będzie mnie to wszystko obchodziło, kiedy będę miał inne życie, o które muszę się zatroszczyć. Kiedy masz potomstwo, to Twoim największym pragnieniem jest bycie dobrym tatą — powiedział Ed.

Artysta stwierdził też, że osiągnął o wiele więcej, niż pierwotnie zakładał, przez co jego ambicja powoli spada.

— Nie wiem, co robić dalej. Czuję, że kiedy gram na stadionie, nie mogę już zagrać większego koncertu niż ten. Sprzedać 15 milionów płyt? Co zaprezentować na swoim kolejnym krążku? Moim następnym pragnieniem jest stworzenie piosenki country, która będzie numerem jeden w Stanach Zjednoczonych. Nie jest to może tak spektakularne jak koncert na Wembley, ale to kolejna rzecz, której pragnę — zdradził Sheeran.

Kim jest narzeczona artysty?

Brytyjski wokalista zdradził, że zaręczył się tuż przed Nowym Rokiem. Jego wybranką jest 25-letnia Cherry Seaborn, którą muzyk poznał jeszcze w liceum.

Tak wygląda narzeczona Eda Sheerana [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/dailystar.co.uk/PK

Oceń
Tagi