Zamknij

Zayn Malik atakuje One Direction w nowym singlu? Louis Tomlinson odpowiada mu na Twitterze!

Redakcja
10.12.2018 11:24
Zayn Malik
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Zayn Malik zaprezentował nową piosenkę z albumu „Icarus Falls”, który ukaże się już 14 grudnia. Fani są przekonani, że utwór nawiązuje do czasów, kiedy Brytyjczyk był w One Direction. Niedługo po premierze singla krytyczny wpis opublikował inny członek boysbandu Louis Tomlinson.

Zayn Malik opublikował nowy utwór „Good Years”, który znajdzie się na jego drugiej płycie. Album „Icarus Falls” ukaże się już 14 grudnia.

Nowa piosenka Brytyjczyka wywołała niemałą burzę w internecie. Niemal natychmiast po jej wydaniu fani zaczęli spekulować na temat tekstu. Większość z nich stwierdziła, że utwór najprawdopodobniej nawiązuje do czasów, gdy Zayn Malik należał do One Direction. Artysta porusza kwestie lęków i obaw, które pojawiały się u niego w trakcie występowania z boysbandem. Przyznaje, że nie był gotowy na taką sławę i nie czuł się szczęśliwy w świetle reflektorów. Odniósł się też do relacji z członkami grupy.

Choć nawiązania do czasów One Direction nie zostały potwierdzone przez Zayna, w dniu premiery utworu „Good Years” głos zabrał na Twitterze Louis Tomlinson, były kolega z zespołu.

Jestem prawdziwie zdezorientowany. Co za hipokryta!” — napisał zły Tomlinson.

Mimo że nie pada tu nazwisko Malika, internauci są niemal pewni, że post w mediach społecznościowych odwołuje się do tekstu nowej piosenki Brytyjczyka.

W internecie nie brakuje wielu wpisów, w których fani One Direction proszą dwójkę artystów o zaprzestanie konfliktu, ponieważ sprawiają tym im ogromną przykrość.

Zakończcie to. Proszę Was, łamiecie mi serce” — pisze jeden z internautów.

Co ciekawe, piosenka „Good Years” to nie pierwsze nawiązanie Zayna Malika do czasów One Direction w ostatnim czasie. W listopadowej rozmowie z brytyjskim „Vogue” 25-latek opowiedział o relacjach z członkami. Przyznał, że nie zaprzyjaźnił się z żadnym z nich.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/capitalfm.com/PK