Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zayn Malik atakuje One Direction w nowym singlu? Louis Tomlinson odpowiada mu na Twitterze!

10.12.2018 11:24

Zayn Malik zaprezentował nową piosenkę z albumu „Icarus Falls”, który ukaże się już 14 grudnia. Fani są przekonani, że utwór nawiązuje do czasów, kiedy Brytyjczyk był w One Direction. Niedługo po premierze singla krytyczny wpis opublikował inny członek boysbandu Louis Tomlinson.

Zayn Malik fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Zayn Malik opublikował nowy utwór „Good Years”, który znajdzie się na jego drugiej płycie. Album „Icarus Falls” ukaże się już 14 grudnia.

Nowa piosenka Brytyjczyka wywołała niemałą burzę w internecie. Niemal natychmiast po jej wydaniu fani zaczęli spekulować na temat tekstu. Większość z nich stwierdziła, że utwór najprawdopodobniej nawiązuje do czasów, gdy Zayn Malik należał do One Direction. Artysta porusza kwestie lęków i obaw, które pojawiały się u niego w trakcie występowania z boysbandem. Przyznaje, że nie był gotowy na taką sławę i nie czuł się szczęśliwy w świetle reflektorów. Odniósł się też do relacji z członkami grupy.

Choć nawiązania do czasów One Direction nie zostały potwierdzone przez Zayna, w dniu premiery utworu „Good Years” głos zabrał na Twitterze Louis Tomlinson, były kolega z zespołu.

Jestem prawdziwie zdezorientowany. Co za hipokryta!” — napisał zły Tomlinson.

Mimo że nie pada tu nazwisko Malika, internauci są niemal pewni, że post w mediach społecznościowych odwołuje się do tekstu nowej piosenki Brytyjczyka.

W internecie nie brakuje wielu wpisów, w których fani One Direction proszą dwójkę artystów o zaprzestanie konfliktu, ponieważ sprawiają tym im ogromną przykrość.

Zakończcie to. Proszę Was, łamiecie mi serce” — pisze jeden z internautów.

Co ciekawe, piosenka „Good Years” to nie pierwsze nawiązanie Zayna Malika do czasów One Direction w ostatnim czasie. W listopadowej rozmowie z brytyjskim „Vogue” 25-latek opowiedział o relacjach z członkami. Przyznał, że nie zaprzyjaźnił się z żadnym z nich.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/capitalfm.com/PK

Oceń