Zamknij

Zayn Malik powraca. Nowy singiel „Let Me” już w internecie [WIDEO]

Redakcja
12.04.2018 14:33
Zayn Malik Let Me
fot. Youtube (zayn)

Zayn Malik powraca z nowym utworem zatytułowanym „Let Me”, który zapowiada jego drugi studyjny album. Ostatni singiel Brytyjczyka „Dust Till Dawn”, nagrany wspólnie z Sią, sporo namieszał na światowych listach przebojów.

Zayn — Let Me. Nowy singiel i teledysk

Utrzymane w dość spokojnym klimacie „Let Me” to kolejny singiel Zayna zapowiadający jego długo wyczekiwaną drugą płytę. Data premiery i tytuł albumu pozostają na ten moment nieznane.

W najnowszym teledysku artysty pojawia się m.in. znana modelka Sofia Jamora. Fani Malika niemal natychmiast zauważyli podobieństwo Amerykanki do byłej dziewczyny artysty, czyli słynnej Gigi Hadid. Para niedawno poinformowała oficjalnie o końcu związku. Niewykluczone więc, że singiel „Let Me” opowiada właśnie o ich relacji.

Zayn Malik zdobył popularność jako członek popularnego boysbandu One Direction. Brytyjczyk zdecydował się jednak opuścić zespół w marcu 2015 roku. W marcu 2016 roku wydał swój pierwszy album „Mind Of Mine”, z którego pochodzi znany hit „Pillowtalk”.

Obecnie pracuje nad drugą płytą. Znajdzie się na niej najprawdopodobniej m.in. wielki przebój „Dusk Till Dawn”, który został nagrany wspólnie z Sią. Oficjalny teledysk do tego singla obejrzano niemal 900 milionów razy w serwisie YouTube.

RadioZET.pl/PK