Zamknij

Zayn Malik mówi o One Direction. Przyznał, że nie zaprzyjaźnił się z żadnym z członków!

Redakcja
07.11.2018 14:30
Zayn Malik
fot. Youtube (Zayn)

W najnowszym wywiadzie dla brytyjskiego „Vogue” Zayn Malik opowiedział o czasach, gdy był częścią boysbandu One Direction. Przyznał, że nie ma już kontaktu z resztą członków, a ich relacje nie były wcale takie dobre.

Zayn Malik był członkiem One Direction do marca 2015 roku. Młody artysta zdecydował się opuścić boysband i skupić się na karierze solowej.

Od lat spekulowało się, że pożegnanie Brytyjczyka z zespołem nie należało do najprzyjemniejszych. W najnowszej rozmowie z brytyjskim „Vogue” Zayn Malik zdecydował się opowiedzieć o relacjach z resztą członków One Direction.

Muzyk otwarcie zdradził, że nie zaprzyjaźnił się z żadnym z chłopaków i nie utrzymuje z nimi kontaktów. Potwierdził także, iż po jego odejściu członkowie nie szczędzili wielu negatywnych komentarzy na jego temat.

Zawsze byłem taką wyspą. Nie lubię rozmawiać ze zbyt wieloma ludźmi. Nie utrzymuję z nimi kontaktu od dłuższego czasu. Tak bywa. Są rzeczy, które się dzieją i słowa, które zostały wypowiedziane po moim odejściu. Złośliwe słowa, których nigdy nie spodziewałbym się — powiedział Malik.

25-latek przyznał też, że zespół zrobił zawrotną karierę w ekspresowym tempie, co bez wątpienia odczuli wszyscy członkowie i co mogło mieć wpływ na ich relacje. W bardzo krótkim czasie One Direction przeszli od grania w małych teatrach do występowania na wielkich stadionach.

Dziś Zayn Malik ma koncie jeden studyjny album i przygotowuje się powoli do wydania kolejnego. W trakcie swojej solowej kariery nagrał już kilka znanych utworów, m.in. „Pillowtalk”, „Dust Till Dawn” z Sią i „I Don’t Wanna Live Forever” z Taylor Swift.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/vogue.co.uk/PK