Zamknij

Zayn i Zhavia Ward w nowej wersji „A Whole New World”. Utwór promuje film „Aladyn”

Piotr Krajewski
10.05.2019 13:59
Zayn Zhavia Ward A Whole New World nowa wersja piosenki z filmu Aladyn
fot. Youtube (DisneyMusicVevo)

Zayn zaprezentował razem z piosenkarką Zhavią Ward teledysk do piosenki „A Whole New World”, która promuje wchodzący wkrótce do kin film „Aladyn”. To nowa wersja utworu z 1992 roku.

Zayn i Zhavia Ward — A Whole New World. Piosenka z nowego filmu o Aladynie

Zayn powraca z nowym singlem „A Whole New World”, który znajdzie się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej do filmu „Aladyn”. Jego premiera odbędzie się już w maju.

W piosence pojawia się także Zhavia Ward, amerykańska piosenkarka, która zdobyła popularność za sprawą talent show „The Four”. Dotarła w nim do samego finału.

„A Whole New World” to nowa wersja utworu o tym samym tytule z 1992 roku. Piosenka nagrana przez Brada Kane’a oraz Lea Salongę powstała specjalnie na potrzeby bajki „Aladyn”. Kompozycja została nagrodzona Oscarem i Grammy.

Odświeżoną wersję piosenki stworzoną przez Zayna i Zhavię Ward będzie można usłyszeć w trakcie napisów końcowych filmu.

„Aladyn” wejdzie do polskich kin już 24 maja. W filmie zobaczymy m.in. Willa Smitha, wcielającego się w postać słynnego Dżina. Jedna z najsłynniejszych produkcji Disneya opowiada historię chłopca, który znajduje zaczarowaną lampę z mieszkającym w niej dżinnem. Ten, w zamian za uwolnienie, może spełnić jego życzenia.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK