Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Zayn i Sia najpopularniejsi

Redakcja
06.11.2017 09:50
Lista Przebojów Radia ZET: Zayn i Sia najpopularniejsi
fot. Youtube (ZaynVEVO)

„Wszystko Dobrze” Andrzeja Piasecznego nie jest już na szczycie Listy Przebojów Radia ZET. Na pierwsze miejsce wskoczył właśnie najnowszy przebój Zayna i Sii „Dust Till Dawn”. Coraz lepiej radzą sobie też m.in. nowe single Ani Dąbrowskiej oraz Eda Sheerana.

Już od kilku tygodni „Dusk Till Dawn” radzi sobie świetnie na naszej liście przebojów. To kolejny utwór Brytyjczyka, w którym towarzyszy mu pierwszoligowa gwiazda. Pod koniec 2016 roku Zayn nagrał kawałek „I Don’t Wanna Live Forever” razem z Taylor Swift. Piosenka znalazła się na ścieżce dźwiękowej do filmu „Ciemniejsza strona Greya”. Kompozycja z Sią to typowa power ballada, która może kojarzyć się ze wcześniejszymi muzycznymi dokonaniami Australijki. Artystka jest współautorką „Dusk Till Dawn”.

Ogromny awans Eda Sheerana

Wielki skok w górę (aż o 9 pozycji) zaliczył utwór „Perfect” Eda Sheerana. Piosenka, mimo że jest dopiero od niedawna w zestawieniu, wskoczyła już na 4. miejsce.

Awanse zaliczyły też m.in. nowe single Ani Dąbrowskiej (3. miejsce), LP (5. miejsce) czy Avicii (11. miejsce).

Nowości od KaeN, Seleny Gomez i Camili Cabello

W najlepszej dwudziestce notowania pojawiło się także kilka nowych propozycji. Słuchaczom Radia ZET coraz bardziej podobają się single „Echo” KaeN & Ewy Farnej, „Wolves” Seleny Gomez & Marshmello i „Havana” Camili Cabello.

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „Alone” Jessie Ware, „Love So Soft” Kelly Clarkson czy „Walk On Water” 30 Seconds To Mars. Kliknij tutaj, aby oddać głos.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy Twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

RadioZET.pl/PK