Zamknij

Zaz z trzema koncertami w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpi francuska gwiazda? [DATA, BILETY]

23.11.2021 16:00
Zaz
fot. mat. prasowe

Zaz wystąpi w Polsce. Francuska piosenkarka zagra trzy koncerty w naszym kraju w ramach trasy koncertowej "Organique Tour". Kiedy i gdzie odbędą się koncerty Zaz w Polsce? Sprawdźcie szczegóły na temat biletów. 

Zaz z koncertami w Polsce. Już w przyszłym roku popularna francuska wokalistka wystąpi w Trójmieście, Łodzi i Krakowie, gdzie będzie promować swoją najnowszą płytę "Isa" wydaną w październiku 2021 roku. Kiedy odbędą się koncerty Zaz w Polsce i kiedy startuje sprzedaż biletów?

Zaz w Polsce 2022. Koncerty w Gdańsku/Sopocie, Łodzi, Krakowie [DATA, TERMIN, BILETY]

Zaz wystąpi w Polsce w październiku 2022 roku. Trzy koncerty w ramach trasy koncertowej "Organique Tour" odbędą się w największych miastach w naszym kraju.

  • 20.10.2022 – ERGO ARENA – Gdańsk/Sopot
  • 22.10.2022 – ATLAS ARENA – Łódź
  • 23.10.2022 – TAURON Arena Kraków

Bilety na koncerty Zaz w Polsce trafią do ogólnej sprzedaży już 25 listopada o godz. 11:00 na stronie internetowej www.LiveNation.pl.

Nowa płyta Zaz "Isa"

Piąta płyta ZAZ "Isa" ukazała się trzy lata po platynowym albumie "Effet miroir". Krążek powstawał w trakcie lockdownu w zeszłym roku. Nad nową płytą wokalistka pracowała z holenderskim producentem Reynem. Promuje ją m.in. singiel "Imagine".

Weszłam w nowy cykl. Zaczęłam rozumieć swoje dorosłe ja. Wszystko, czego doświadczyłam przez te lata, było bardzo wzbogacające i nowe. Udało mi się nawet zorganizować mój festiwal Zazimut w Rosji. Wciąż eksperymentowałam, bo taka jest moja natura. Na pewnym etapie chciałam jednak, żeby Zaz umarła. Zaz jako osoba publiczna, artystka, pseudonim. By w końcu znalazło się miejsce dla Isy. Podczas gdy ostatnia dekada to podróże po świecie, tym razem postawiłam na inną podróż, tę do wewnątrz siebie. Logicznym było więc zatytułowanie płyty "Isa". (Isa to zdrobnienie prawdziwego imienia gwiazdy, czyli Isabelle) – wyjaśnia artystka.

Jednym z utworów promujących nową płytę ZAZ jest piosenka "Le jardin des larmes" z gościnnym udziałem Tilla Lindemanna, wokalisty zespołu Rammstein.

RadioZET.pl/mat.prasowe