Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Szokujące zdjęcie byłej gwiazdy Disneya. Tak wyglądała Demi Lovato w trakcie bulimii

19.10.2017 15:40

Kariera Demi Lovato mogła skończyć się tragicznie. Jeszcze niedawno artystka zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Jednym z nich była bulimia, którą pokonała dopiero dzięki długiemu leczeniu. Amerykanka pokazała szokujące zdjęcie sprzed terapii, podpisując je pewnym zdaniem.

Szokujące zdjęcie byłej gwiazdy Disneya. Tak wyglądała Demi Lovato w trakcie bulimii fot. AFP/EAST NEWS
Zagłosuj

Twój ulubiony album Demi Lovato to:

Najnowszy singiel artystki „Sorry Not Sorry” i jej szósta płyta „Tell Me You Love Me” cieszą się właśnie ogromną popularnością za oceanem. Droga do sukcesu nie była jednak łatwa.

Demi Lovato zmagała się jeszcze niedawno z poważnymi kłopotami zdrowotnymi, o których szczerze opowiedziała w swoim najnowszym filmie dokumentalnym „Simply Complicated” – dokument jest dostępny do obejrzenia w serwisie YouTube.

Wielka sława, która przyszła w młodym wieku, sprawiła, że artystka nie mogła sobie poradzić z presją i zaczęła zmagać się z wieloma problemami. Jednym z nich była bulimia, ciężkie zaburzenie odżywiania charakteryzujące się napadami obżarstwa oraz następującymi po nich wymiotami.

Długa terapia pozwoliła Lovato pokonać chorobę. Piosenkarka nie kryje się jednak ze swoją przeszłością. Od wielu lat aktywnie angażuje się w pomoc osobom zmagającym się z podobnymi problemami.

„Powrót do zdrowia jest możliwy” – napisała Demi na Instagramie oraz opublikowała grafikę, którą przygotował wcześniej jeden z fanów, prezentującą jej ciało przed i po leczeniu bulimii.

Od Disneya, przez chorobę psychiczną, do nominacji Grammy

Amerykanka to nie tylko piosenkarka. Dała się również poznać jako gwiazda disneyowskich produkcji. Zagrała główną rolę m.in. w serialu „Słoneczna Sonny” i filmie „Camp Rock”. Artystka miała także okazję być jurorem w amerykańskiej edycji programu „The X Factor”.

Przebój „Sorry Not Sorry” promuje szósty album, który pojawił się w sklepach pod koniec września tego roku. Od jej debiutanckiego krążka „Don’t Forget” minęła prawie dekada. W ciągu następnych lat Lovato wydała kolejne płyty, z których pochodzą takie utwory jak „Skyscraper”, „Heart Attack”, „Neon Lights” czy „Cool for the Summer”. Za ostatni krążek „Confident” z 2015 roku otrzymała swoją pierwszą nominację do prestiżowej nagrody Grammy.

W trakcie swojej kariery artystka zmagała się także z poważnymi kłopotami zdrowotnymi. Amerykanka przyznała się do choroby dwubiegunowej, okaleczania czy zaburzeń odżywiania. Po długich zmaganiach z problemami Demi Lovato aktywnie zaangażowała się w działalność charytatywną na rzecz chorych osób.

RadioZET.pl/PK

Oceń