Zamknij

Szokujące zdjęcie byłej gwiazdy Disneya. Tak wyglądała Demi Lovato w trakcie bulimii

Redakcja
19.10.2017 15:40
Demi Lovato
fot. AFP/EAST NEWS

Kariera Demi Lovato nie była usłana różami. Artystka przebywa obecnie na odwyku po tym, jak w lipcu przedawkowała narkotyki. Jeszcze niedawno zmagała się także z innymi problemami zdrowotnymi. Jednym z nich była bulimia, którą pokonała dopiero dzięki długiemu leczeniu. Jakiś czas temu amerykanka pokazała szokujące zdjęcie sprzed terapii, podpisując je pewnym zdaniem.

Demi Lovato: zdjęcie, kiedy cierpiała na bulimię

Wielka sława, która przyszła w młodym wieku, sprawiła, że Demi Lovato nie mogła sobie poradzić z presją i zaczęła zmagać się z wieloma problemami. Jednym z nich była bulimia, ciężkie zaburzenie odżywiania charakteryzujące się napadami obżarstwa oraz następującymi po nich wymiotami.

Długa terapia pozwoliła Demi Lovato pokonać chorobę. Piosenkarka nie kryje się jednak ze swoją przeszłością. Od wielu lat aktywnie angażowała się w pomoc osobom zmagającym się z podobnymi problemami.

Powrót do zdrowia jest możliwy — napisała w 2017 roku Demi Lovato na Instagramie oraz opublikowała grafikę, którą przygotował wcześniej jeden z fanów, prezentującą jej ciało przed i po leczeniu bulimii.

Od Disneya, przez chorobę psychiczną, do nominacji Grammy

Amerykanka to nie tylko piosenkarka. Dała się również poznać jako gwiazda disneyowskich produkcji. Zagrała główną rolę m.in. w serialu „Słoneczna Sonny” i filmie „Camp Rock”. Artystka miała także okazję być jurorem w amerykańskiej edycji programu „The X Factor”.

Przebój „Sorry Not Sorry” promuje szósty album, który pojawił się w sklepach pod koniec września tego roku. Od jej debiutanckiego krążka „Don’t Forget” minęła prawie dekada. W ciągu następnych lat Lovato wydała kolejne płyty, z których pochodzą takie utwory jak „Skyscraper”, „Heart Attack”, „Neon Lights” czy „Cool for the Summer”. Za krążek „Confident” z 2015 roku otrzymała swoją pierwszą nominację do prestiżowej nagrody Grammy. We wrześniu 2017 roku wydała swój szósty już album „Tell Me You Love Me”, który promował m.in. hitowy singiel „Sorry Not Sorry”.

W trakcie swojej kariery Demi Lovato zmagała się także z poważnymi kłopotami zdrowotnymi. Amerykanka przyznała się do choroby dwubiegunowej, okaleczania czy zaburzeń odżywiania. Po długich zmaganiach z problemami Demi Lovato aktywnie zaangażowała się w działalność charytatywną na rzecz chorych osób.

Pod koniec lipca Demi Lovato przedawkowała narkotyki. Miała zażyć oksykodon zmieszany z zabójczym fentanylem. 26-letnią artystkę uratowali sanitariusze, którzy podali nieprzytomnej Amerykance Narcan — lek dla ofiar zatrucia substancjami opioidowymi. Następnie piosenkarka trafiła na kilkanaście dni do szpitala, gdzie dochodziła do zdrowia. Obecnie przebywa na odwyku.

RadioZET.pl/PK