Zamknij

Zdobądź bilety na koncert Bruno Marsa w Polsce. Bruno Mars zagra w Krakowie już 27 maja!

Redakcja
22.05.2017 10:28
Zdobądź bilety na koncert Bruno Marsa w Polsce. Bruno Mars zagra w Krakowie już 27 maja!
fot. Radio ZET

Bruno Mars to z pewnością jeden z najpopularniejszych wokalistów muzyki pop na świecie. Artysta wystąpi 27 maja w krakowskiej TAURON Arenie. Muzyk promować będzie swój najnowszy album "24K Magic". Jeszcze dziś możesz zdobyć bilety na to prestiżowe wydarzenie muzyczne.

Już 27. maja swój pierwszy koncert w Polsce da Bruno Mars! Z tej okazji w Radiu ZET wybieramy jego największy przebój! Piosenki Bruno Marsa, które zdobędą Wasze największe uznanie, zagramy jedna po drugiej tuż po zakończeniu jego krakowskiego koncercie!

To nie wszystko!

Przez cały czas w Radiu ZET możecie wygrywać podwójne zaproszenia na koncert Bruno Marsa. Wystarczy, że... będziecie słuchać Radia ZET. Jeśli usłyszycie piosenkę Bruno - dzwońcie pod 321 321 321. Bilety czekają! Kliknij tutaj.

Przypominamy, że koncert Marsa będzie jego pierwszym w Polsce.

Artysta na swoim koncie ma dziesiątki hitów, wśród których można wymienić "Just the Way You Are", "Locked Out of Heaven" czy "Grenade". Jego ostatni album "24K Magic" okazał się dla Marsa kolejnym muzycznym sukcesem. W ramach promowania tego wydawnictwa Amerykanin wystąpi 27 maja w krakowskiej TAURON Arenie.