Zamknij

Zedd & Katy Perry i singiel „365”. Nowa piosenka laureata Grammy i gwiazdy pop [WIDEO]

Redakcja
15.02.2019 10:15
Zedd & Katy Perry i singiel „365”. Nowa piosenka laureata Grammy i gwiazdy pop [WIDEO]
fot. Youtube (Katy Perry)

Zedd i Katy zaprezentowali wspólny singiel zatytułowany „365”. To pierwsza muzyczna współpraca znanego producenta i laureata Grammy z 34-letnią Amerykanką. W internecie można zobaczyć już futurystyczny teledysk.

Zedd & Katy Perry — „365”. Nowy singiel

Zedd i Katy Perry prezentują nowy singiel „365”. Artyści stworzyli utwór wspólnie, a Zedd zajął się również produkcją.

W internecie można obejrzeć już oficjalny teledysk w futurystycznym stylu. Reżyserem klipu jest Warren Fu (The Weeknd, Daft Punk), a autorką pomysłu jest Katy Perry. Pytanie, jakie postawili artyści w wideo, brzmi: czy sztuczna inteligencja byłaby zdolna nauczyć się miłości? W teledysku oglądamy androida (Katy Perry), który próbuje nawiązać prawdziwą relację z mężczyzną granego przez Zedda.

Katy i ja znamy się od jakiegoś czasu. Minionego lata koncertowaliśmy razem w Australii. Wtedy zaczęliśmy wspólnie pracować nad piosenkami. Po zakończonej trasie nie przerwaliśmy tego procesu i wtedy narodził się pierwszy pomysł na „365”. Kiedy skończyliśmy utwór, wiedzieliśmy, że mamy coś wyjątkowego. Uwielbiam głos Katy w tym kawałku — mówi Zedd.

Katy Perry dodaje: — Cieszę się, że mogłam współpracować z tak utalentowanym, a zarazem skromnym człowiekiem.

„365” to pierwszy singiel Zedda w 2019 roku. W minionych 12 miesiącach artysta zaprezentował swój remiks „Lost in Japan” Shawna Mendesa, „Happy Now” z Elley Duhé oraz „The Middle” z Marren Morris i Greyem. Za ten ostatni utwór Zedd otrzymał 3 nominacje do Grammy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK