Zamknij

Zenek Martyniuk wrócił z nową piosenką. Będzie hitem jak „Przez twe oczy zielone”? [WIDEO]

Piotr Krajewski
12.08.2019 10:22
Zenek Martyniuk Ostatni list nowa piosenka zespołu Akcent
fot. Youtube

Zenek Martyniuk powrócił z nową piosenką „Ostatni list”. Nazywany przez wielu królem disco polo artysta zaprezentował najnowszy singiel zespołu Akcent. Czy nowy utwór Zenka Martyniuka powtórzy sukces przeboju „Przez twe oczy zielone”?

Akcent — Ostatni List. Nowa piosenka Zenka Martyniuka

Zenek Martyniuk zaprezentował nowy singiel „Ostatni list”, który nagrał razem ze swoim słynnym zespołem Akcent. Kawałek jest odświeżoną wersją utworu „Pożegnalny list”.

Nowa piosenka Zenka Martyniuka zbiera mnóstwo pozytywnych opinii w sieci. Internauci zachwycają się nowością grupy Akcent i porównują ją do jednego z największych przebojów zespołu, czyli utworu „Przez twe oczy zielone”. Czy powtórzy jego sukces? Oceńcie sami.

Zenek Martyniuk był w latach dziewięćdziesiątych jednym z głównych prekursorów gatunku disco polo. To właśnie za sprawą Akcentu tego typu melodie zaczęły robić furorę na wielu dyskotekach. Nieoczekiwanie w ostatnich latach popularność Zenka znów wzrosła, a za sprawą ogromnego sukcesu hitu „Przez twe oczy zielone” artysta nie przestaje robić furory w branży.

>> Tak kiedyś wyglądał Zenek Martyniuk. Lider Akcentu w latach 90. [FOTO]

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK