Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zenek Martyniuk zdradza, że jest fanem rocka. Słucha m.in. Metalliki i Scorpions!

04.01.2019 11:55

Zenek Martyniuk to jedna z największych gwiazd disco polo. Okazuje się, że na co dzień artysta wcale nie skupia się tylko na tym gatunku i chętnie słucha innych brzmień. W wywiadzie dla Newserii Zenek Martyniuk wyznał, że lubi m.in. muzykę rockową. Zdradził nawet, jakie są jego ulubione zespoły.

Zenek Martyniuk fot. Mateusz Jagielski/East News

Zenek Martyniuk słucha rocka

Zenek Martyniuk zaskoczył wypowiedzią. W niedawnym wywiadzie dla agencji Newseria wyznał, że uwielbia słuchać różnorodnej muzyki oraz wcale nie ogranicza się jedynie do disco polo, z którego od wielu lat słynie on i jego zespół Akcent. Zwrócił uwagę, iż ma bardzo różnorodne gusta i chętnie sięga m.in. po rocka. Wymienił nawet kilka ulubionych zespołów rockowych.

Słucham bardzo różnej muzyki — od klasycznej poprzez fajne ballady rockowe, muzykę reggae, po piosenki disco polo, nawet trochę mocniejsze uderzenia, nie death metal, tylko fajne rockowe brzmienie typu Scorpions, Deep Purple czy nawet Metallica akustycznie — mówi Zenek Martyniuk.

Disco polo najpopularniejszym gatunkiem muzyki w Polsce

Ostatnio informowaliśmy o tym, że disco polo jest najpopularniejszym gatunkiem muzyki w Polsce. Tak przynajmniej mówią wyniki wyszukiwania w Google. Co ciekawe, dane pokazują, że disco polo cieszy się największą popularnością aż w 13 polskich województwach.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/lifestyle.newseria.pl/PK

Oceń