Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zenek Martyniuk na pielgrzymce. Pątnicy przerobili hit disco polo [WIDEO]

13.08.2019 13:17

Pielgrzymki z całej Polski powoli docierają na Jasną Górę w Częstochowie. Wielu pątników umilało sobie długą pieszą wędrówkę, śpiewając wersje pielgrzymkowe znanych hitów. Ostatnio przeróbki doczekał się także piosenka „Przekorny los”, wielki przebój Zenka Martyniuka i jego zespołu Akcent.

Zenek Martyniuk na pielgrzymce pątnicy przerobili hit disco polo Przekorny los akcent WIDEO fot. Youtube

„Przekorny Los” Akcent — wersja pielgrzymkowa hitu Zenka Martyniuka

„Przekorny los” grupy Akcent to kolejny przebój, który doczekał się wersji pielgrzymkowej. Hit Zenka Martyniuka przerobili uczestnicy 35. Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej, autorzy bijącej rekordy popularności w internecie przeróbki piosenki „Mama ostrzegała” zespołu Daj To Głośniej.

Z tubą wędruj bracie poprzez świat, tam, gdzie cuda się zdarzają i marzenia się spełniają, do Maryi najpiękniejszej z dam — śpiewają pielgrzymi z Łomży.

To już kolejny raz w tym roku, kiedy pielgrzymi idący na Jasną Górę śpiewają wielkie hity. Ostatnio mogliśmy usłyszeć wspomnianą już wersję pielgrzymkową przeboju „Mama ostrzegała” i przeróbkę piosenki „Za krokiem krok” z repertuaru Cleo. W poprzednich latach pojawiły się również wersje pielgrzymkowe m.in. „Miłość w Zakopanem” Sławomira Zapały czy „Despacito” Luisa Fonsiego. 

Zagłosuj

Czy podobają Ci się wersje pielgrzymkowe znanych hitów?

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń