Zamknij

Zenek Martyniuk i jego zachcianki przed koncertami. Lista wymagań króla disco polo

Piotr Krajewski
12.06.2019 11:06
Zenek Martyniuk zachcianki przed koncertami lista wymagań lidera Akcentu
fot. Mateusz Jagielski/East News

Zenek Martyniuk nazywany jest przez wielu królem disco polo. Koncerty jego zespołu Akcent przyciągają tysiące ludzi w całej Polsce. Często występy wielkich gwiazd wiążą się z zachciankami, którym muszą sprostać organizatorzy. Jakie wymagania przed koncertami ma Zenek Martyniuk? Artysta zdradził szczegóły.

Zenek Martyniuk i jego wymagania przed koncertami. Jakie ma zachcianki?

Zenek Martyniuk to jedna z największych gwiazd muzyki disco polo, a przeboje jego zespołu Akcent znają i śpiewają tysiące Polaków.

Od wielu lat Zenek Martyniuk bardzo dużo koncertuje po całym kraju, a za każdy występ dostaje nawet 25 tysięcy złotych. Nie od dziś wiadomo, że mnóstwo muzycznych gwiazd ma sporo zachcianek i żądań, które muszą spełnić organizatorzy. W rozmowie z „Super Expressem” lider Akcentu zdradził, jakie ma wymagania przed koncertami. Okazuje się, że są one wyjątkowo skromne.

>> Tak kiedyś wyglądał Zenek Martyniuk. ZDJĘCIA lidera Akcentu z lat 90. [FOTO]

Wystarczy, żeby w garderobie było lustro, a na stole niegazowana woda mineralna, herbata, sezonowe owoce i kanapki — powiedział wokalista.

Co ciekawe, w większości przypadków Zenek Martyniuk podobno wynajmuje hotel na swój własny koszt.

Wymagania Sławomira i Marcina Millera z Boys przed koncertami

„Super Express” dotarł też do listy wymagań Sławomira Zapały, które są już nieco większe niż w przypadku lider Akcentu. W garderobie autora hitu „Miłość w Zakopanem” muszą znaleźć się m.in. mydło specjalnej marki i ulubione zimne piwo dla jego żony Kajry, a drzwi mają być strzeżone przez ochroniarzy.

Zachcianki Zenka Martyniuka i Sławomira mają się jednak nijak do listy żądań Marcina Millera oraz jego grupy Boys. Jak podaje „Super Express”, zespół wymaga m.in. profesjonalnej ochrony, garażu lub strzeżonego miejsca na parkingu, noclegu dla pięciu osób (w tym jeden apartament), wanny i dużo miejsca na ubrania. W garderobie muszą się znaleźć podobno m.in. gniazdka, ręczniki papierowe, świeże owoce, ciepłe posiłki, kanapki, sztućce, lód, energetyki, napoje gazowane i konkretne alkohole.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/se.pl/PK