Zamknij

Złote Globy 2019: Rami Malek najlepszym aktorem. Nagroda za rolę Freddiego Mercury'ego!

Redakcja
07.01.2019 11:26
Rami Malek
fot. MARK RALSTON/AFP/East News, East News

Złote Globy 2019 rozdane. Rami Malek otrzymał nagrodę w kategorii „najlepszy aktor” za rolę Freddiego Mercury’ego w hitowym filmie „Bohemian Rhapsody”. To pierwsza statuetka Złotego Globa w karierze 37-latka.

Złote Globy 2019: Rami Malek najlepszym aktorem za rolę Freddiego Mercury’ego

Złote Globy 2019 rozdane. Poznaliśmy wyniki jednej z najważniejszych nagród w branży filmowej. Za najlepszego aktora uznano Ramiego Maleka, który zachwycił krytyków i widzów rolą Freddiego Mercury’ego w bijącym rekordy popularności filmie „Bohemian Rhapsody”. To pierwszy Złoty Glob w karierze Maleka.

Zobacz także

Dzieło otrzymało także Złotego Globa w kategorii „najlepszy film dramatyczny”. Produkcja okazała się wielkim kinowym hitem, który podbił serca widzów na całym świecie.

Film „Bohemian Rhapsody” trafił do kin na początku listopada. W ciągu tylko trzech miesięcy od premiery zarobił ponad 600 milionów dolarów. Widzowie mogą zobaczyć w nim 15 lat z życia legendarnej grupy Queen — od 1970 roku do koncertu „Live Aid” na stadionie Wembley, który odbył się sześć lat przed śmiercią Freddiego Mercury’ego

Zobacz także

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK