Zamknij

Złote Globy 2019: „Shallow” najlepszą piosenką. Lady Gaga popłakała się! [WIDEO]

Redakcja
07.01.2019 10:39
Lady Gaga
fot. Twitter screen

Znamy wyniki Złotych Globów 2019. Statuetkę w kategorii „najlepsza piosenka” trafiła do Lady Gagi za przebój „Shallow”, który pochodzi z filmu „Narodziny gwiazdy”. Po odczytaniu werdyktu przez Taylor Swift, piosenkarka rozpłakała się.

Złote Globy 2019: najlepsza piosenka — Shallow Lady Gaga

Złote Globy 2019 rozdane. Prestiżowa statuetka w kategorii „najlepsza piosenka” trafiła do utworu „Shallow” Lady Gagi & Bradleya Coopera. Za utwór promujący hitowy film „Narodziny gwiazdy” zostali nagrodzeni także jego współtwórcy: Mark Ronson, Anthony Rossomando, Andrew Wyatt. Mówi się również, że „Shallow” to główny faworyt w wyścigu po prestiżowego Oscara.

Zobacz także

Golden Globes 2019
fot. Invision/Invision/East News

Wyniki w tej kategorii Złotych Globów 2019 zaprezentowali Taylor Swift oraz Idris Elba. Tuż po ogłoszeniu werdyktu Lady Gaga nie ukrywała wzruszenia i rozpłakała się. Co ciekawe, to już drugi prestiżowy Złoty Glob w dorobku artystki. W 2016 roku Lady Gaga otrzymała nagrodę za rolę w serialu „American Horror Story: Hotel”.

W innej muzycznej kategorii Złotych Globów, czyli „najlepsza muzyka”, nagrodzono Justina Hurwitza za ścieżkę dźwiękową do filmu „Pierwszy człowiek”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK