Zamknij

Zmiana daty i miejsca koncertu Emeli Sandé w Polsce!

Redakcja
17.01.2018 12:00
Zmiana daty i miejsca koncertu Emeli Sandé w Polsce!
fot. mat. prasowe

Organizatorzy wydarzenia poinformowali o bardzo ważnych zmianach. Koncert Emeli Sandé w Krakowie odbędzie się ostatecznie 22 lutego w ICE Kraków Congress Centre. Radio ZET jest patronem koncertu.

Polski koncert Emeli Sandé został przeniesiony z powodów technicznych. Zamiast w Tauron Arena Kraków brytyjska artystka wystąpi w nowoczesnym ICE Kraków Congress Centre. Zaśpiewa w największej z sal całego kompleksu – Audytoryjnej - która ma doskonałe warunki akustyczne. Będzie to pierwszy koncert Sandé w naszym kraju.

22 lutego usłyszymy jej największe hity takie jak „Next To Me”, „Hurts”, „Heaven” czy „My Kind of Love”. Pośród najczęściej wykonywanych utworów, jakie Emeli Sandé śpiewała, jest piosenka „Beneath Your Beautiful”, która łączy delikatny głos Emeli z Labirynth'em – brytyjskim raperem.

Bilety na wydarzenie można nabywać poprzez strony www.bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju.

Ważne informacje

Dla osób, które już zakupiły bilety na koncert Emeli Sandé w TAURON Arena Kraków, zostały przygotowane nowe wejściówki do ICE Kraków Congress Centre w dniu 22 lutego. Widzowie posiadający bilety nabyte za pośrednictwem platformy www.bilety.imprezyprestige.com otrzymają je w formie elektronicznej. Nowe bilety w formie elektronicznej przygotowane zostały także przez eBilet.pl dla wszystkich, którzy kupili je za pośrednictwem tej właśnie bileterii. Wymiana wejściówek zakupionych w Empiku nastąpi bezpośrednio przed koncertem.

Osobom, które już zdążyły zakupić bilety, ale z różnych przyczyn nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu w dniu 22 lutego, umożliwiony zostanie zwrot biletów w miejscu ich nabycia: jeśli za pośrednictwem eBilet.pl, czy w salonie Empik, to właśnie tam należy się zgłosić. Gdy bilety kupiono za pośrednictwem strony Prestige MJM – należy się kontaktować pod adresem: info@imprezyprestige.com.

RadioZET.pl/PK