Zamknij

Znamy tytuł i datę premiery kolejnego albumu P!NK. Zobacz teledysk do nowego singla [WIDEO]

Redakcja
16.08.2017 16:50
Znamy tytuł i datę premiery kolejnego albumu P!NK. Zobacz teledysk do nowego singla [WIDEO]
fot. mat. prasowe / Sony Music

Jedna z najpopularniejszych amerykańskich artystek powraca do świata muzyki. 13 października pojawi się w sklepach jej siódmy już studyjny album „Beautiful Trauma”. Zapowiada go emocjonalny singiel „What About Us”. W sieci pojawił się właśnie teledysk.

Na najnowszym dziele P!nk pojawi się trzynaście kompozycji, które artystka stworzyła wspólnie z takimi producentami i tekściarzami jak Steve Mac, Johnny McDaid, Max Martin, Shellback, Jack Antonoff, Julia Michaels, Greg Kurstin czy busbee.

„Beautiful Trauma” będzie pierwszym albumem 37-latki od ponad pięciu lat – w 2012 roku wydała płytę „The Truth About Love”, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród słuchaczy na całym świecie. To właśnie z tego krążka pochodzą przeboje „Try”, „Just Give Me a Reason” czy „Blow Me (One Last Kiss)”.

Siódmy album promuje emocjonalna piosenka „What About Us”, której brzmienie zaskoczyło niejednego fana P!nk. Ballada jest utrzymana w lekkim klubowym klimacie.

Kariera pełna wielkich hitów

Mimo upływu czasu, twórczość P!nk cieszy się nieprzerwaną popularnością. Artystka, która debiutowała w podobnym czasie co Britney Spears czy Christina Aguilera, wylansowała mnóstwo legendarnych już przebojów i sprzedała miliony płyt.

Do jej największych hitów należą utwory „Get The Party Started”, „Don't Let Me Get Me”, „Just Like A Pill”, „Family Portrait”, „Who Knew”, „U + Ur Hand”, „So What”, „Raise Your Glass” czy wspomniane już „Try” i „Just Give Me a Reason”.

RadioZET.pl/SonyMusicPolska/PK