Zamknij

Znany raper aresztowany. Został oskarżony o napaść na dwóch mężczyzn

16.09.2021 11:53
G-Eazy
fot. Rex Features/East News

Znany raper G-Eazy został aresztowany. Artystę oskarżono o napaść dwóch mężczyzn, których miał zaatakować przed hotelem w Nowym Jorku.

G-Eazy, a właściwie Gerald Earl Gillum to amerykański raper, którego debiutancki album "These Things Happen" z 2014 roku dotarł do trzeciego miejsca amerykańskiej listy Billboard 200. Kolejne wydawnictwa artysty przyniosły mu jeszcze większy sukces.

G-Eazy aresztowany i oskarżony o napaść

Artysta ma na koncie również kontrowersyjny incydent. W 2018 roku został aresztowany w Szwecji pod zarzutem napaści, posiadania narkotyków i użycia środków odurzających. Raper uderzył wówczas ochroniarza. Przyznał się do winy i dostał wyrok w zawieszeniu oraz nakaz do zapłaty grzywny na rzecz pracownika ochrony, którego zaatakował.

Po 3 latach od tamtych wydarzeń najwyraźniej G-Eazy znów ma problemy z prawem. Jak donosi Page Six, artysta wziął udział w imprezie z okazji New York Fashion Week, która odbyła się w hotelu The Standard. W okolicy drugiej w nocy doszło w nim do bójki.

G-Eazy rozbił butelkę na głowie Daniela Chetrita?

G-Eazy wraz z kolegami pobili się z inną grupą mężczyzn. Wśród "przeciwników" rapera znalazł się między innymi Daniel Chetrit, kolega Kendall Jenner, który trafił do szpitala z powodu rozbitej na głowie butelki. Podobno wszyscy uczestnicy awantury pozostawali pod silnym wpływem środków odurzających.

Policja w rozmowie z Page Six doniosła, że dwóch mężczyzn oskarżyło rapera o napaść. Artysta został zwolniony z aresztu, jednak czeka go rozprawa sądowa.

Zobacz też: Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA]