Zamknij

Kolejna gwiazda "The Voice Kids" nagrała płytę. Zuza Jabłońska wydała album "Psycho"

16.10.2020 16:28
Zuza Jabłońska
fot. mat. prasowe

Zuza Jabłońska zaprezentowała debiutancką płytę „Psycho”. Na albumie znalazł się m.in. przebój „Powiedz mi to w twarz”. W swoich utworach gwiazda „The Voice Kids” porusza często bardzo ważne problemy społeczne.

Zuza Jabłońska zdobyła ogromną popularność za sprawą udziału w pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids w 2018 roku.

Po ponad dwóch latach od programu 17-letnia piosenkarka prezentuje swoją pierwszą płytę „Psycho”, na której znalazło się wielu znanych gości, m.in. Czesław Mozil.

Viki Gabor i nowy singiel "Afera". Takiej piosenki jeszcze nie miała [WIDEO]

Zuza Jabłońska – „Psycho”. Gwiazda „The Voice Kids” wydała debiutancką płytę

Na „Psycho”, debiutanckim albumie Zuzy Jabłońskiej, znalazło się w wersji standardowej 12 utworów, w tym single „Powiedz mi to w twarz”, „Spacer na linie”, „Wisła”, „Ty tylko chcesz”, „Liczę dni” czy „Duch”. Na płycie możemy usłyszeć wielu gości: Jana-rapowanie, Sariusa, Silesa, Czesław Śpiewa czy Kubę Karasia z zespołu The Dumplings.

Zuza Jabłońska stara się w swoich tekstach poruszać bardzo ważne tematy związane z problemami społecznymi, m.in. brakiem tolerancji. W nominowanym do Fryderyka przeboju „Powiedz mi to w twarz” młoda artystka nawiązała do problemów z komunikacją międzyludzką oraz zjawiskiem hejtowania w internecie.

Zuza Jabłońska w „The Voice Kids”

Zuza Jabłońska była jednym z największych objawień pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”, która odbyła się na początku 2018 roku.

Nastolatka dotarła do wielkiego finału, gdzie zajęła 2. miejsce, przegrywając jedynie z Roksaną Węgiel.

The Voice Senior: program znika z ekranów? "Nie ma grafiku, nie ma planu"

Najsłynniejszym momentem Zuzy Jabłońskiej w „The Voice Kids” okazał się występ z piosenką „7 Years” Lukasa Grahama w trakcie Przesłuchań w Ciemno. Do tej pory obejrzano go już ponad 4 miliony raz w serwisie YouTube.

Zuza Jabłońska to kolejna gwiazda „The Voice Kids”, która robi karierę w branży muzycznej. Świetnie radzą sobie także m.in. Natalia Zastępa, Marcin Maciejczak, Carla Fernandes czy Ala Tracz, reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2020.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK