Zamknij

Zuza Jabłońska z „The Voice Kids” w świątecznej piosence z Czesławem Mozilem [WIDEO]

Redakcja
05.12.2018 13:50
Zuza Jabłońska
fot. Youtube (Czesław Mozil & Grajkowie Przyszłości)

Zuza Jabłońska to jedna z największych gwiazd pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”. Młoda artystka pojawiła się właśnie w nowym projekcie Czesława Mozila. Zaśpiewała razem z nim świąteczny utwór „Święta według nas”, który znalazł się na wyjątkowej płycie „Kiedyś to były święta”.

„Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości” to nowy projekt muzyczny, którego zwieńczeniem jest płyta zatytułowana „Kiedyś to były święta”. Album ukazał się 30 listopada. W tworzenie nowego albumu Mozil zaangażował uzdolnione dzieci ze szkół muzycznych z całej Polski, które akompaniowały muzykowi.

Zobacz także

W projekcie pojawiają się także znani artyści, m.in. Quebonafide i Zuza Jabłońska. Uczestniczka „The Voice Kids” wystąpiła w piosence „Święta według nas”.

Poznałem Zuzę Jabłońską 4 lata temu. Dzisiaj nie wyobrażam sobie, aby »Święta według nas« mógł wykonać ktoś inny. Michał Zabłocki napisał wzruszający tekst, a Milosz Wosko piękną partię orkiestralną” — napisał Czesław Mozil na Facebooku.

Zuza Jabłońska zdobyła popularność za sprawą pierwszej edycji programu „The Voice Kids”, gdzie dotarła do wielkiego finału i zajęła 2. miejsce. 15-latka ma już na swoim koncie debiutancki singiel zatytułowany „Sami”. Nagrała też piosenkę „Powiedz mi to w twarz” z Jan-rapowanie i Siles, do której teledysk obejrzano ponad 6 milionów razy na YouTube.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK