Zuzia Jabłońska z „The Voice Kids” w studyjnej wersji hitu „7 Years” [WIDEO]

17.07.2018 11:37

Zuzia Jabłońska to jedna z najpopularniejszych uczestniczek pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”. W wielkim finale programu zajęła wysokie 2. miejsce, a jej castingowy występ wzruszył miliony widzów. Młoda artystka zaprezentowała właśnie wideo ze studyjną wersją hitu „7 Years” Lukas Graham.

Zuzia Jabłońska The Voice Kids Poland fot. Youtube (The Voice Kids Poland)

Zuzia Jabłońska w hicie „7 Years” Lukas Graham

Zuzia Jabłońska w hicie „7 Years” Lukas Graham. W sieci pojawiła się studyjna wersja piosenki, którą nastolatka zaśpiewała podczas „Przesłuchań w ciemno” i oczarowała jurorów, a zwłaszcza Dawida Kwiatkowskiego. Po jej występie trener nie ukrywał łez.

ZOBACZ TEŻ: Zarobki jurorów „The Voice Kids” i „The Voice of Poland”. Znamy kwoty!

Nagranie „7 Years”, które ostatnio pojawiło się na profilu Zuzi w serwisie YouTube, to część programu Magic Y, popularnego polskiego youtubera. Jego profil jest jednym z największych tego typu na świecie — śledzi go ponad 830 tysięcy osób. Polak słynie z niezwykłych sztuczek iluzjonistycznych.

W odcinku z Zuzią Jabłońską magik miał przepowiedzieć, jaką piosenkę zaśpiewa nastolatka. Okazało się, że Magic Y bez problemu odgadł wybór utworu.

Zuzia Jabłońska i The Voice Kids

Zuzia Jabłońska dotarła do finału „The Voice Kids”, gdzie ostatecznie przegrała z Roksaną Węgiel. W kwietniu pojawił się teledysk do jej debiutanckiego singla „Sami”. Obejrzano go już ponad 2 miliony razy w serwisie YouTube.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń