Zamknij

Zwycięzca „Must Be The Music” miał poważny wypadek i jest w szpitalu

Redakcja
15.12.2017 11:39
Zwycięzca „Must Be The Music” miał poważny wypadek i jest w szpitalu
fot. ons.pl

Piotr Bieryt to członek grupy Sachiel, która triumfowała w siódmej edycji „Must Be The Music”. W czwartek artysta uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu w powiecie kamiennogórskim. Został przetransportowany do szpitala.

Do wypadku doszło na drodze Raszów-Miszkowice w powiecie kamiennogórskim (województwo dolnośląskie). Samochód Bieryta zjechał z drogi i spadł do rowu. Członek zespołu Sachiel uległ obrażeniom i trafił do szpitala w Kamiennej Górze.

- Kochani, wiele osób pyta, jak się czuję. Nie jestem w stanie odpowiedzieć każdemu z osobna. Ale żyje i to jest najważniejsze. Jeszcze nie wiem, jak się czuję. Dam znać na dniach. Pozdrawiam, trzymajcie kciuki – napisał wczoraj artysta na Facebooku.

Na jego koncie pojawił się dziś kolejny wpis z treścią: - Na razie utrzymuje się utrata pamięci. Godzinę przed i kilka godzin po wypadku. W głowie pustka. Ale za to pamiętam wszystkie teksty.

Zwycięstwo w „Must Be The Music”

Grupa Sachiel wygrała program Must Be The Music w 2014 roku. Obecnie tworzą ją Piotr i Anna Bierytowie. Jak sami przyznają, zespół eksperymentuje od początku swojego istnienia z różnymi gatunkami muzycznymi, m.in. popem i hip-hopem.

RadioZET.pl/powiatowa.info/PK