Zamknij

Pies hitem internetu. Potrafi śpiewać hit „Toxic” Britney Spears [WIDEO]

Redakcja
24.07.2018 11:54
Pies Riley śpiewa hit Britney Spears
fot. www.instagram.com/matthardn/, Youtube (Britney Spears)

Nie tylko ludzie podbijają internet. Zdarza się to często także zwierzakom. Prawdziwym hitem sieci jest obecnie Riley, australijski pies pasterski. Okazuje się, że ten czworonóg potrafi zaśpiewać fragment „Toxic”, wielkiego przeboju Britney Spears. Jego właściciel Matt kompletnie nie spodziewał, się, że psiak zrobi furorę w internecie.

Pies potrafi śpiewać „Toxic” Britney Spears. Hit internetu

Internet to nieobliczalne narzędzie. Nigdy nie wiesz, jaki filmik zrobi furorę w sieci. Zagraniczne media rozpisują się obecnie o Riley, który jest australijskim psem pasterskim. Zwierzak rozkochał w sobie użytkowników Twittera, po tym jak jego właściciel opublikował krótkie nagranie.

ZOBACZ TEŻ: Śpiewający pies w „Mam Talent” podbija internet. Jurorzy w szoku! [WIDEO]

Mattowi udało się nagrać psa, kiedy ten wydawał z siebie pisk. Właściciel przyznał później, iż była to reakcja czworonoga na trwającą burzę. Internauci niemal natychmiast stwierdzili, że wycie przypomina fragment przeboju „Toxic”, a Riley potrafi naśladować melodię jednego z największych hitów Britney Spears. Krótki film, który już obejrzano 5 milionów razy, udostępniono do tej pory kilkaset tysięcy razy.

ZOBACZ TEŻ: Wpadka Britney Spears na koncercie. Wystąpiła z piersią na wierzchu! [WIDEO]

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/billboard.com/PK