Zamknij

Sławomir Zapała poprowadzi nowe show w TVP. Znamy datę premiery

Redakcja
22.02.2018 11:13
Sławomir Zapała w Big Music Quiz
fot. Youtube (DVBShots)

Sławomir Zapała poprowadzi zupełnie nowy program Telewizji Polskiej „Big Music Quiz”. W każdym odcinku show zmierzą się dwie drużyny gwiazd. Jak informuje portal „Wirtualne Media”, premiera programu „Big Music Quiz” na antenie TVP2 odbędzie się już 11 marca.

Sławomir Zapała w „Big Music Quiz”

Autor hitu „Miłość w Zakopanem” w wiosennej ramówce TVP2. Sławomir poprowadzi nowy program„Big Music Quiz”. Show jest oparte na „Le Grand Blind Test”, francuskim formacie firmy Endemol Shine International.

Każdy odcinek programu będzie składał się z kilku rund, w których wystąpią dwie czteroosobowe drużyny złożone z gwiazd. Goście „Big Music Quiz” zmierzą się z zadaniami i pytaniami związanymi z muzyką.

Kiedy premiera „Big Music Quiz”?

Show będzie można oglądać w każdą niedzielę. Pierwszy odcinek „Big Music Quiz” prowadzonego przez Sławomira zostanie wyemitowany 11 marca o godz 20:05 w TVP2.

Eurowizja 2018: Sławomir kibicuje Monice Urlik

Wielu fanów miało nadzieję, że artysta zgłosi się do tegorocznych polskich preselekcji. Nie zrobił tego, ale zdecydował się wesprzeć jedną z uczestniczek. Sławomir Zapała przyznał, że kibicuje Monice Urlik i liczy, że to właśnie ona pojedzie na Eurowizję 2018 w Lizbonie.

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/PK