Zamknij

Występ 7-letniej Beyonce. Co za wokal! [WIDEO]

Redakcja
17.04.2018 13:02
Beyonce
fot. Youtube (UnbornSuperstar88)

Dziś Beyonce to jedna z największych gwiazd muzyki, której koncerty to wielkie widowiska. Udowodniła to po raz kolejny podczas tegorocznego festiwalu Coachella. Swój niesamowity talent Beyonce pokazała już w wieku 7 lat, kiedy wystąpiła na pewnej gali w Teksasie. Zobaczcie wideo!

Występ 7-letniej Beyonce

36-letnia dziś Beyonce pracowała na swój sukces już od najmłodszych lat. W wieku 7 lat wystąpiła na gali Sammy Awards w rodzinnym Houston. Artystka zaśpiewała utwór „Home” z filmu „Czarnoksiężnik z krainy Oz”. Trzeba przyznać, że już wtedy Beyonce mogła pochwalić się fenomenalnym wokalem, którym zachwyciła teksańską publiczność.

W musicalu „Czarnoksiężnik z krainy Oz” piosenkę „Home” wykonywała legendarna Diana Rose. Później śpiewała ją m.in. Whitney Houston.

Beyonce na festiwalu Coachella 2018

W weekend Beyonce wystąpiła na słynnym kalifornijskim festiwalu Coachella. Widzowie mieli okazję zobaczyć gwiazdę w towarzystwie tancerzy i usłyszeć wielkie przeboje w aranżacji orkiestry. Nie zabrakło też wielkich niespodzianek — na scenie pojawiły się członkinie grupy Destiny’s Child i Jay-Z.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK